Doğu Türkistan'a Destek Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BEDROS06

Üye
3 Tem 2015
75
0
Ankara
ARKADAŞLAR BENDE KONU AÇMAK İSTİYORUM AMA AÇAMIYORUM BİLGİSİ OLAN
PqXN9Q.jpg

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Çin'den Doğu Türkistan açıklaması

cinden_dogu_turkistan_aciklamasi_1436177692_451.jpg

Doğu Türkistan'daki Uygur Türkleri'ne karşı uyguladığı katı politika ile tepki çeken Çin, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Açıklama Çin Dışişleri Bakanlığı'nca yapıldı. Bakanlık sözcüsü, "Uygurlar, barış içinde yaşıyor ve memnunlar. Anayasa kuralları uyarınca da ibadet hakkı özgürlüğünden faydalanıyorlar" dedi.
Bakanlık sözcüsü, Uygur Türkleri'ne yönelik, dini özgürlüklerinde kısıtlama olmadığını ve Sincan'da da etnik sorunun olmadığını savundu.
Çin Dışişleri Bakanlığı dün yaptığı açıklamada da, Türkiye'ye gelen vatandaşlarını uyararak, Pekin karşıtı gösteriler nedeniyle dikkatli olmalarını istemişti.

Yalanınız Batsın !

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Arkadaşlar bu kulüp okullarımızdaki kulüplere benzemez girdiniz mi birşeyler yapacaksınız. Burada konu açacaksınız bakıyorum yek yaptığınız beni de al Aga ondan sonra? Hergün birimiz DTürkistan için konu açsa burada güzel olmaz mı sizce de?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.