Doğu Türkistan'a Destek Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,423
56
Ahıska

Onlar haklılar biliyor musun?Yalan yanlış fotoğraflar neden veriliyor?Neden haklıyken haksız duruma düşüyoruz?Bir örnek de ben vereyim derisi soyulmuş bir adam,Uygur Türkü gibi gösteriliyor.Ama bazı Çinlilerin ölülerine yaptığı bir tören bu.Böyle olayı çarpıtarak sadece yalancı durumuna düşeriz.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,423
56
Ahıska
Sadece ekle değil bu eklenenlerle bir şeyler yapsak?
Kafamda ufak bir şey var ama kesinleşince döneceğim size

Haklısınız hocam.Hepimiz aynı şehirde olsak emin olun en az 500-600 kişi toplarız ama şehirler farklı olunca.Hele bir de büyükşehir değilse diğer organizasyonları yapan kişiler ne yaparsa biz de ona katılıyoruz.Ben Osmaniye'de yaşıyorum büyükşehir değil ve bu tür uygulamaları sadece Ülkü Ocakları düzenliyor.Facebook sayfasından soruyorum bir düşünceniz var mı 5 Temmuz için görüldü cevap yok.İnternet sitelerine bakıyorum bir site bu kadar mı ilgisiz bırakılır.Telefon numarası bile yok.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Haklısınız hocam.Hepimiz aynı şehirde olsak emin olun en az 500-600 kişi toplarız ama şehirler farklı olunca.Hele bir de büyükşehir değilse diğer organizasyonları yapan kişiler ne yaparsa biz de ona katılıyoruz.Ben Osmaniye'de yaşıyorum büyükşehir değil ve bu tür uygulamaları sadece Ülkü Ocakları düzenliyor.Facebook sayfasından soruyorum bir düşünceniz var mı 5 Temmuz için görüldü cevap yok.İnternet sitelerine bakıyorum bir site bu kadar mı ilgisiz bırakılır.Telefon numarası bile yok.

Özelden konuşacağım seninle :) Bir şeyler var aklımda ama izin almak da gerek :) Dur bi planlayalım

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
@The CrueL
Kardeşim ben cinnet geçireceğim Dünya medyası umursamıyor. Ciddiyim üç günde BBC News'e 200 den fazla başvuru yaptım hepsi boş. Aylardır beklerim cevap yok. Kimse bakmıyor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.