Doğu Türkistan'a Destek Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Typo

Yeni üye
18 Nis 2015
43
0

İnşallah Hocam Tamamdır

Tabiki Hocam Tamamdır

Hacker Olmak Şart Değil Zaten :) Kulüp İçin Yararlı Ol Yeter.Bu Arada Aramıza Da Hoşgeldin :)

Tamamdır hocam. Ya aslında benim 1.5-2 önce üyeliklerim vardı ama şifrelerini unuttum. Ondan da önce 4-5 yıldır biliyordum.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Büyük Turan'ı kurduğumuzda köpek yemekten köpekleşmiş olan çine akınlar düzenleyeceğiz. Soydaşlarımızın karındaşlarımızın intikamını kahpe çinden alacağız. Tanrı Soyumuza Kut versin ki bu soysuz çinlilerden öcümüzü alalım!

Tengri Biz Menen

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Büyük Turan'ı kurduğumuzda köpek yemekten köpekleşmiş olan çine akınlar düzenleyeceğiz. Soydaşlarımızın karındaşlarımızın intikamını kahpe çinden alacağız. Tanrı Soyumuza Kut versin ki bu soysuz çinlilerden öcümüzü alalım!

Tengri Biz Menen

Bir Gün Tüm Türk Devletleri İle Çin Seddinde Buluşacağız.
Mustafa Kemal Atatürk

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Abi isterseniz İngilizce olarak burda yada haber sitelerinde veya yükseklerde Çin'in zulmünü yazılarımızla ve kalemlerimizle protesto edebiliriz. Emrinize Hazırım Komutanım!!

Typo

Yeni üye
18 Nis 2015
43
0
Ben ingilizlerde zorlanıyorum, amerikan da iyiyim. Pre İntermediate seviyesindeyim. Kelime daarcığım diziler, okul, şarkılar ile gelişkin. :)

Typo

Yeni üye
18 Nis 2015
43
0
İngilizcenin olması çok iyi oldu.Ne gibi bir sitede paylaşacağız?Benim web sitem yok.Bir fikrin var mı?

Site fikri değilde Facebook, Twitter sayfası olabilir. Eğer site açılacaksa da geliri Uygur Türklerinin Türkiye'ye gelmesi ve/veya burada hayatlarını sürdürmeleri için kullanılabilir.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Aslında Facebook veya İnternet ortamında birçok destek sayfaları var fakat bunlar bilinçlendirme açısından pek iş yapmıyor.Hepsi siyaset yapıyor.Ben daha somut şeyler düşünüyorum aslında.Örneğin matbaada 500-1000 adet broşür basılsa konunun en üstündeki ''kardeşin kan ağlıyor'' yazan resim çok uygun.Ancak bunu yapmak için belediyeden izin gerekiyor sanırım.Yani insanlara dağıtmak için.Fikirleriniz nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.