Doğu Türkistan'a Destek Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Facebookta bir kampanya başlatabiliriz. Herkes bunu dağıtırsa daha çok kişi katılır. Ayrıca bunu Avrupa Birliği Konsillerinde ve Websitelerindede paylaşırız ve yüksek kitlelere ulaşınca basında BBC ve CNN ve AlJazeera gibi yerlere kadar çıkıp sesimizi duyururuz ve BM den yardım ve adalet talep ederiz

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Facebookta bir kampanya başlatabiliriz. Herkes bunu dağıtırsa daha çok kişi katılır. Ayrıca bunu Avrupa Birliği Konsillerinde ve Websitelerindede paylaşırız ve yüksek kitlelere ulaşınca basında BBC ve CNN ve AlJazeera gibi yerlere kadar çıkıp sesimizi duyururuz ve BM den yardım ve adalet talep ederiz

Peki bir etkinlik olarak mı?sayfa olarak mı? yoksa grup olarak mı açalım

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
Hepsi. İlk olarak burada başlayabiliriz sonra Facebook ve Twitter'da daha sonra yükseklere...sesimizi en uzaklara kadar taşımalıyız. Medya ve Sosyal Ağlar Uygurluların yakarışlarını duyurabilecekleri birer mikrofon haline gelecek. Ama öncelikle THT den başlamalıyız

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Sorun ingilizce değil ingilizce işini sen çözerim diyorsun eyvallah ama nerde paylaşıcaz site yok.Hem bir şekilde bu sorunu çözmeli hem de dediğim broşür işini halletmemiz lazım

Benide eklermisin ?
Grafik index vs. konularda yardımcı olurum..

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Arkadaşlar site demişsiniz, facebook sayfası demişsiniz fakat bu denli gruplaşmanız yasak.En azından böyle konu altından.
Fakat bunu samimi olduğunuz veya uygun bulduğunuz 3-5 kişi ile yapabilirsiniz.Bir facebook sayfası olabilir.Buna ben de yardımcı olurum.Fakat site olayına girmeniz çok etik değil.

Düşünceleriniz çok güzel.Gerçekten çok güzel.Ama olayın sapması büyük olasılık.Fakat yine de yapacağız derseniz yazın beni de.Hem kontrol altında hareket edilirsiniz hem de ben fazlasıyla destek veririm :)

iyab2525

Üye
13 Eyl 2012
104
0
Adım İsa Yusuf Alptekindir.. Bu kulübe beni de eklerseniz elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım..

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Arkadaşlar site demişsiniz, facebook sayfası demişsiniz fakat bu denli gruplaşmanız yasak.En azından böyle konu altından.
Fakat bunu samimi olduğunuz veya uygun bulduğunuz 3-5 kişi ile yapabilirsiniz.Bir facebook sayfası olabilir.Buna ben de yardımcı olurum.Fakat site olayına girmeniz çok etik değil.

Düşünceleriniz çok güzel.Gerçekten çok güzel.Ama olayın sapması büyük olasılık.Fakat yine de yapacağız derseniz yazın beni de.Hem kontrol altında hareket edilirsiniz hem de ben fazlasıyla destek veririm :)

Peki hocam siz nasıl uygun görürseniz.Bana sorarsanız facebook sayfası çok etkin çalışamaz.Zaten bu konuyla ilgili yığınla sayfa var.Siz ne derseniz artık :) Facebook sayfası internet sitesi siz karar verin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.