Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
kardeş anlatım süper eyvallah ama bende hata veriyor şöyle birşey diyor Error!URL not filled

4Snake

Yeni üye
20 Tem 2008
19
0
ee ne oldu bari bunu yapınca hackermi oldunuz :) milletin facesinden sizine ya önünüzde hayat var size daha çok şey katacak şeylerle uğraşın boş boş şeylerle uğraşmayın derim. girin programlama öğrenin.

MarkuSS74

Yeni üye
13 Eki 2011
5
0
Güzel konu bana yardım edermisin bu hack ler konusunda bilgin varsa hangi programla baslamamı önerirsin? özel mesajyollarsal iyi olur ilgin için şimdiden tşk

iyem

Yeni üye
14 Eki 2011
3
0
istanbul
ben facebook a kadar geldim ama ondan sonrasında yapamadım yanlış bişeyler yapıyorum galiba anlamadımki tam buildirden hesap açtım tamam karşıma kodlarda çıktı şimdi facebook sayfasını açıp ne diyerek giriş yapıcam yardım edebilirseniz

canberko

Yeni üye
29 Ağu 2007
18
0
resister aşamasında bütün herşeyi yapıyorum tam resister tuşuna basıyorum eror veriyor yani olmuyor anlıcan

el1212

Yeni üye
15 Eyl 2010
1
0
kardeşm herşeyi yaptm fake.html olark keydettm bn qırdgmde file:///C:/********s%20and%20Settings/adMnasTor/Desktop/fake.html yazıo url adresınde yanlz bnu karşı tarafa attıgmda tıklanmıo yardmcı olursan sevnrm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.