İp İle Pc 'ye Sızma

xserhanx

Yeni üye
12 Kas 2007
5
0
sofya
Abi herşeyi hazır beklemeyin biraz okuyun araştırın yaa..ben bu işe yeni başladığımda kimse bana birşey anlatmadı.kendimi saatlerce günlerce forum okuyarak geliştirdim..sizde aynısını yapmakla başlıyabilrsiniz..şimdiden kolay gelsin..

kicker_3k

Uzman üye
9 Ağu 2007
1,369
17
| WwW.TurkProf.Net |
allam yhaa

ya böle işlerler hack yapılsaydı komple herkes hacker olurdu kardeşim kopyala yapıştır yapmışsın +rep istiosun helal ne diyim, böyle uzaktan bağlantı kuramazsııııınnn yane işe yaramaz o kdrda yorum yapmışlar, neyse ellerin dert görmesin o kdr kopyala yapıştır yapmışsın... ;)

dojobaba

Yeni üye
9 Kas 2007
3
0
bu şekilde çok zor be kardeş yani yöntem doğru ama karşı tarafın pc si paylaşıma açık bile olsa karşı tarafın modem port ayarlarının paylaşıma açık port numaralarına ayarlı olması şart yani biraz hatta çok zorr genede emeğine sağlık en azında ıp no almak mümkün :D

kdr...

Katılımcı Üye
30 Eyl 2007
301
12
C:\WINDOWS\System32
ya böle işlerler hack yapılsaydı komple herkes hacker olurdu kardeşim kopyala yapıştır yapmışsın +rep istiosun helal ne diyim, böyle uzaktan bağlantı kuramazsııııınnn yane işe yaramaz o kdrda yorum yapmışlar, neyse ellerin dert görmesin o kdr kopyala yapıştır yapmışsın... ;)

tamamen katılıyorum bu konuya bi kilit gelmeli millet bişi sanıyo boş yere forum kirliliği...

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
olay yanlış doğrusunu veriyorum

Guccuk kardeş seni kandırmışlar ip config yazarsan senin ip adresin çıkar ip bulmak içim
başlat>çalıştır>cmd>netsta -n yazacaksın inşallah kendi bilgisayarına bişey yapmamışındır :diablo:diablo

_fuky_

Yeni üye
22 Kas 2007
8
0
güsel bölyle knight online çar çalınmaz ama baana şöle güsel bı keyloger program lasım benı heckledıler ıntıkam ateşiyle yanıorum

delice_185

Yeni üye
22 Kas 2007
1
0
girişi nasıl iptal edicez sonra başımızı arıtmayalım paylaşım gerçekten mükemmel tşk ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.