🚀 mentorddos.py // Güçlü DDoS Saldırı Script'i #24Nisan

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Ellerine sağlık güzel konu anlatımları fakat şunu sormak istiyorum ; Basit HTTP'yi hiç dahil bile etmeden direk Slowloris'i ele alarak diyorum ki Slowloris 2-5 saniye aralıklar ile sistemi bağlanıp çıkış yapacak saldırılacak sistemler çöp siteler olmayacak sanırım sistemin bunu tanıması ve saldırı yapacağım dediğiniz sunucu/ip'yi banlaması olası ki öyle de olacak.

Bunlardan nasıl sonuç alacaksınız peki ?

Ayrıca bot listenizde ki URL'ler belli bir süre sonra bağlanmaya çalıştığınızda otomatik olarak sizi engelleyebilecek potansiyele sahip yani botlar bir zaman sonra deaktif duruma gelecek sanıyorum botta da tek başınıza kalacaksınız.
;
"Bunlar benim öngörülerim"

Hichigo

Son düzenleme:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Hazırlıklar çok güzel. Size başarılar dilerim. Bu saldırıda bulunamayacağım için herkesten özür dilerim. 24 Nisan da olmasaydı bende varım diyebilirdim.

M4Z1LL4

Yeni üye
18 Nis 2019
44
1
sen indirme hiç birini kardeşim sen çayını çorbanı al 24 Nisan'da nors sitesinden film izler gibi izle.

hertürlü izleyeceğim zaten ama bende katılmakta kararlıyım bende de iyi yazılımlar var

ufonet-botnet / hammer.py /goodbye(bu programın hala çalıştığına inanmıyorum ama bende de var ) ve bunun gibi 4 tane daha var bu arada çalıştığına inanmadığım 50 tane de program var

onun dışında kendi modemini vurmayan dos/ddos önerirmisin ?

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
hertürlü izleyeceğim zaten ama bende katılmakta kararlıyım bende de iyi yazılımlar var

ufonet-botnet / hammer.py /goodbye(bu programın hala çalıştığına inanmıyorum ama bende de var ) ve bunun gibi 4 tane daha var bu arada çalıştığına inanmadığım 50 tane de program var

onun dışında kendi modemini vurmayan dos/ddos önerirmisin ?

sonmez.py en etkili DOS yazılımıdır çoğu ddos/hack programından daha etkilidir. :gülenyüz

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Ellerine sağlık güzel konu anlatımları fakat şunu sormak istiyorum ; Basit HTTP'yi hiç dahil bile etmeden direk Slowloris'i ele alarak diyorum ki Slowloris 2-5 saniye aralıklar ile sistemi bağlanıp çıkış yapacak saldırılacak sistemler çöp siteler olmayacak sanırım sistemin bunu tanıması ve saldırı yapacağım dediğiniz sunucu/ip'yi banlaması olası ki öyle de olacak.

Bunlardan nasıl sonuç alacaksınız peki ?

Ayrıca bot listenizde ki URL'ler belli bir süre sonra bağlanmaya çalıştığınızda otomatik olarak sizi engelleyebilecek potansiyele sahip yani botlar bir zaman sonra deaktif duruma gelecek sanıyorum botta da tek başınıza kalacaksınız.
;
"Bunlar benim öngörülerim"

@Hichigo

Slow Loris saldırısında herhangi bir bot veya bağlanılacak bir sistem kullanılmıyor. Bilgisayarda soketler açılıp her bir çekirdekten paket yollanıp 15 saniye bekletiliyor. Sunucu IP adresini banlayabilir ancak ileriki versiyonlarda Slow Loris ve HTTP'ye de proxy desteği eklemeyi düşünüyorum. Botlara gelirsek. Bot olarak kullandığım sitelerin beni engellememesi için proxy desteği çıkardım. Eğer direk bot engellenirse başka bir bot bulup onu kullanırım.

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
EFSANE olmuş samp sunucu sitesini ve sunucusunu 10 dk da çökerttim index bastığım bir site vardı onu yaklaşık yarım saatte hackledim

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Saldırılacak siteleri baz alırsak örneğin Ermenistan (tahmini) ;
Հայաստանի Հանրապետության Կառավարություն
www.cba.am

ve benzeri siteler bu sitelerin engellerini bu düzenek geçemez. Ve atılan isteklere çok kısa süre içerisinde yanıt verir ve hatta tahminimce verilen proxyleri ve botları da bir kenara bırakın direkt olarak ayrıştırarak sizi gerçek bağlantınız üzerinden engeller. Bunlara kısa sürede yanıt vermez olasılığı çok yüksek diye tahmin ediyorum.
Sonuç olarak bu yapılanlar sistemi belli bir süre meşgul edebilecek şeyler ve bu devlet siteleri de bunların temel önlemlerini almış bulunmakta.

Yapılacak saldırı bir botnet saldırısından öteye geçmez ise bunlar sönük kalacak.
Emeğinizden ötürü tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim :)

not olarak şunları da eklemek isterim ki ; burada bunu kullanacağım diyen kişilerin %70'i kendi modemini vurmaktan öteye geçemeyecektir. Kalan %30'luk kitle de buna ne kadar yeterli olur orası meçhul :incele

Son düzenleme:

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Saldırılacak siteleri baz alırsak örneğin Ermenistan (tahmini) ;
Հայաստանի Հանրապետության Կառավարություն
www.cba.am

ve benzeri siteler bu sitelerin engellerini bu düzenek geçemez. Ve atılan isteklere çok kısa süre içerisinde yanıt verir ve hatta tahminimce verilen proxyleri ve botları da bir kenara bırakın direkt olarak ayrıştırarak sizi gerçek bağlantınız üzerinden engeller. Bunlara kısa sürede yanıt vermez olasılığı çok yüksek diye tahmin ediyorum.
Sonuç olarak bu yapılanlar sistemi belli bir süre meşgul edebilecek şeyler ve bu devlet siteleri de bunların temel önlemlerini almış bulunmakta.

Yapılacak saldırı bir botnet saldırısından öteye geçmez ise bunlar sönük kalacak.
Emeğinizden ötürü tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim :)

not olarak şunları da eklemek isterim ki ; burada bunu kullanacağım diyen kişilerin %70'i kendi modemini vurmaktan öteye geçemeyecektir. Kalan %30'luk kitle de buna ne kadar yeterli olur orası meçhul :incele

Bot saldırısında hedef siteyle herhangi bir bağlantı kurulmuyor sadece botlara request yollanıyor. Her program gibi %100 siteyi etkisiz hale getirecek diye bir şey yok. Elbette ki dayanıklı siteler olacak ancak site örnek veriyorum 50 kişiye 100 kişiye dayancak operasyon günü 1k kişi aynı anda saldırırsa site ne kadar dayanır bilemiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.