msn şifre deneyici gerçekten buluo

strms44

Yeni üye
30 May 2009
1
0
millet bu rapidsharea mı ne onla nası inio ya yapamadım para mı istiyo bilen varsa yardım edebilirmii

bedengi

Üye
25 Nis 2009
146
0
msn brute force ye karşı önlem alalı çoook oldu deneme yöntemi ile çalışan programlar artık msn yi bi süre kitlemeye yarıyor sende bunu bilemeyecek kadar ahmak birine benzemiyorsun o yüzdende tuzak diyorum arkadaşlar

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
Kaç Kere söyliyecez ya msn hackleme programı diye bişi yoktur yüzlerce böle konu açıldı ama hepsi boş virüs getirmekten başka bişi yapmıyor daha düzgün konular açalım....

by_kurshun

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
691
1
paylaşmı cok güzeL teşekkürLer indirdim calısıyor birde buLursa süper oLur teşekkürLer

eSCoRD

Yeni üye
11 Mar 2009
22
0
Açıldı ve buldu ilk bi denedim şifresini bildiğim msni ve şifreyi buldu uzun sürüyor ama

aşir1

Yeni üye
8 Şub 2007
41
0
arkadasım akıl mantık var elinde alfasayısal 25 hane bir şifre olsa akıl mantık var bunu bulmasına ömrun yetmez sen baska sey bul bence valla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.