[PHP] | Instagram Oto Fotoğraf Yükleme (BOT)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
kardeş hakkını helal et hesabımı çalmışlar ama seninle alakalı değilmiş günahını aldım. durum şundan ibaret smsreceive adlı bir siteden numara alarak hesabı onaylamıştım işimi halledene kadar sonra numarayı silecektim silmeyi unutmuşum. adamlarda ordan şifre yenileyerek hesabı patlatmışlar. aynı yöntemle geri aldım hesabı. Ne desen haklısın hakkını helal et. ama bana da hak ver çok uğraştım birine sürpriz yapmak için :( tekrar özür dilerim.

linki atsana sms sitesinin

fora1

Uzman üye
9 Ara 2017
1,446
0
Uzun Bir Aradan Sonra Yeni Script :)
Uzatmadan Kullanımına Geçeyim
Yenileme Süresi Seçiyoruz [Önerim: 3 Saniyede Bir Yüklemesi]
Fotoğraf Yüklenirken Açıklamasına Ne Yazılcak Onu Belirliyoruz
Fotoğrafı Dosyanın Bulunduğu Alana Atarak Adını Yazıyoruz Ardından Başlat Dememiz Yeterli.
Kısa Ve Öz Başka Hiçbirşeye Gerek Yok

[=== Düzenlenmesi Gereken Dosya ===]
İnstagram.php <- Dosyasına İnstagram Bilgilerinizi Girmeniz Yeterli :)

zBSTTO.jpg

[=== İndirme Linki + Virüstotal ===]

Zıp Olarak = INDIR
Rar Olarak = INDIR
Virüstotal = GÖSTER

#Olası Hata v.b Durumlarda Yardım İstemekte Çekinmeyin :)
#Dosya Güncellendi!

Hocam Şifre kullanıcı adı yanliş diyor :D

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Hocam xampp denen programla locale kuramıyorum servisleri startlıyorum htdocs kısmında dosyalar fakat beyaz ekranda kalıyor

8 Ocak 2017
111
0
Bu hesap kapatma olayları script ile alakası yoktur bu instagramdan kaynaklıdır instagram'ın belirli limitleri vardır bunu aşınca kapatır benim bu yüzden 9 adet +40k hesabım kapandı script ile alakası yok dediğim gibi instagram kaynaklı

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
hocam bir dk çalıştıktan sonra şu hatayı veriyor. Bir çok sekmede açtım bir de açıklama yükledim.

Kullanıcı adı veya şifre yanlış
Fatal error: Uncaught InstagramAPI\Exception\SettingsException: The "C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\sessions/sevdaoldun/sevdaoldun-cookies.dat" cookie file is not writable. in C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php:507 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Client.php(305): InstagramAPI\Settings\StorageHandler->setCookies('[{"Name":"rur",...') #1 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Instagram.php(307): InstagramAPI\Client->saveCookieJar() #2 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php(612): InstagramAPI\Instagram->InstagramAPI\{closure}(Object(InstagramAPI\Settings\StorageHandler)) #3 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php(154): InstagramAPI\Settings\StorageHandler->_triggerCallback('onCloseUser') #4 [internal function]: InstagramAPI\Settings\StorageHandler->__destruct() #5 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php on line 507

Doğrulamaya düşmedi

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
botu kullandığınız hesaba yorum kasarsanız kapatılmıyor.
36k post oldu. Günde 1 kere botu durdurup fake hesaptan 20 saniyede bir yorum atıyorum. 100 yorum yapınca tekrar botu başlatıyorum.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
hocam bir dk çalıştıktan sonra şu hatayı veriyor. Bir çok sekmede açtım bir de açıklama yükledim.

Kullanıcı adı veya şifre yanlış
Fatal error: Uncaught InstagramAPI\Exception\SettingsException: The "C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\sessions/sevdaoldun/sevdaoldun-cookies.dat" cookie file is not writable. in C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php:507 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Client.php(305): InstagramAPI\Settings\StorageHandler->setCookies('[{"Name":"rur",...') #1 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Instagram.php(307): InstagramAPI\Client->saveCookieJar() #2 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php(612): InstagramAPI\Instagram->InstagramAPI\{closure}(Object(InstagramAPI\Settings\StorageHandler)) #3 C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php(154): InstagramAPI\Settings\StorageHandler->_triggerCallback('onCloseUser') #4 [internal function]: InstagramAPI\Settings\StorageHandler->__destruct() #5 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\vendor\mgp25\instagram-php\src\Settings\StorageHandler.php on line 507

Doğrulamaya düşmedi

Bendede aynı hatayı veriyor.
Chrome eklentilerinden auto refles-h eklentisini indirip 1 dakikaya ayarlayın. 1 dakikada bir tekrar tekrar botu başlatacaktır.

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Hocam, pencereyi kopyalayacak bir yöntem var mı? Tek tek yapmak sıkıyor, farklı resimlerde var çünkü :)

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Rastgele Farklı Resimler Yüklemek İsterseniz Kodu Bırakıyorum :)
Resimleri Aynı Klasöre Atın Array(Dize) İçerisine İsimlerini Girin Gerisi Scirpt'de (Fazlalaştırılabilir)
#Not: Aynı Resmi Yükleme İhtimali Bulunuyor!
Kod:
// Resim Ve Resim Açıklaması //
$resimler = array("resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg");
$rastgele_resim = array_rand($resimler,1);
$photoFilename = $rastgele_resim;
$captionText = $aciklama;

zubu

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
293
1
Rastgele Farklı Resimler Yüklemek İsterseniz Kodu Bırakıyorum :)
Resimleri Aynı Klasöre Atın Array(Dize) İçerisine İsimlerini Girin Gerisi Scirpt'de (Fazlalaştırılabilir)
#Not: Aynı Resmi Yükleme İhtimali Bulunuyor!
Kod:
$resimler = array("resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg","resimadi.jpg");
$rastgele_resim = array_rand($resimler,1);
$photoFilename = $rastgele_resim;
$captionText = $aciklama;

Hocam isimlerini yazmadan olmaz mı, kendisi rasgele seçse. Yada tüm klasörü at gibi bir seçenek olsa, onu zaten farklı sekme açarakta yapabiliyoruz.

Bir de kodu nereye yazacağız :)

Yada mesela tüm fotoğrafların ismini x diye değiştirelim. Bu değiştirme sayesinde, x x(1) x(2) diye isimler oluşacak. Bunun array tablosuna yazılışını otomatik yapabilir misiniz?

Yani şunu istiyorum = array("x.jpg","x(1).jpg . . .") elimle kendim uğraşmak istemiyorum, hazır böyle bir tablo olsun. Tüm fotoğrafların ismini x diye değiştirleim

Son düzenleme:

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Hocam isimlerini yazmadan olmaz mı, kendisi rasgele seçse. Yada tüm klasörü at gibi bir seçenek olsa, onu zaten farklı sekme açarakta yapabiliyoruz.

Bir de kodu nereye yazacağız :)

Yada mesela tüm fotoğrafların ismini x diye değiştirelim. Bu değiştirme sayesinde, x x(1) x(2) diye isimler oluşacak. Bunun array tablosuna yazılışını otomatik yapabilir misiniz?

Yani şunu istiyorum = array("x.jpg","x(1).jpg . . .") elimle kendim uğraşmak istemiyorum, hazır böyle bir tablo olsun. Tüm fotoğrafların ismini x diye değiştirleim

Resimler Adında Bir Dosya Oluştur Resimleri İçerisine At Ve Verdiğim Kodlarla Script'deki Kodları Değiştir;
#Resim İsimleri Farketmez(Rastgele Seçecektir)
#Not: Aynı Resmi Seçme İhtimali Var
Kod:
$dosya = scandir('resimler/');
$resim = array();
foreach($dosya as $getir){
    if(preg_match('#(.*?).jpg#',$getir)) {
        $resim[] = $getir;
    }
}
$resimsay = count($resim);
$rastgele_getir = rand(0,$resimsay - 1);
$photoFilename = '$resim[$rastgele_getir]';
$captionText = "Durum Açıklaması Buraya";

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.