RedHack'liler bir bakın buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackwolf589

Yeni üye
24 Haz 2012
9
0
Filminden anladıgım kadarı ile siyasete düşkün bi örgüt gibi ama sadece AKP karşı yapıyan bi eylem.

By Resident

Yeni üye
20 Ağu 2007
20
0
Şimdi flood yapıyorsun diyecekler ama konuşuyoruz şurda :) Türkiye de onlardan daha iyisini daha göremedim ben, mesela Med-Hack var asıl devlet sitelerine saldıran o gruptur. (Örnek: MEDHACK ) RedHack çok farklı önüne gelen veya devlete zarar verecek sitelere saldırmıyor. Devletin pisliklerini ortaya çıkarıyor. Bunu herkes biliyor. Ha sosyalist devrimci olabilirler görüşleri bir takım insanlara ters gelebilir fakat yaptıkları iş bu ideolojiyi geride bırakıyor. Ve şu sıralar çok gündemdeler..

onların görüşünden ya da karşıt bir görüşten bakmıyorum ben olaya. ama medyada ön plana çıkmak bu devirde çocuk oyuncağı. ki insanlar onları yücelttikçe de hayal dünyaları gelişmiş herşey reklam kampanyası medya gereksiz olan herşeyi tanıtabiliyor ki ajdarı bile bugun şu mesajı okuyan herkes tanıyor_ evet devletin çok açığı var ama redhack in yaptıkları icraatler zor şeyler değiller. alanlarında iyi olabilirler kalabalık ta olabilirler ki öyle ise güçlerini bu oluşturur. onları kahraman haline getiren bizim milletimiz umarım anlatabilmişimdir. :RpS_sneaky:

ByCash*

Katılımcı Üye
16 May 2013
360
0
onların görüşünden ya da karşıt bir görüşten bakmıyorum ben olaya. ama medyada ön plana çıkmak bu devirde çocuk oyuncağı. ki insanlar onları yücelttikçe de hayal dünyaları gelişmiş herşey reklam kampanyası medya gereksiz olan herşeyi tanıtabiliyor ki ajdarı bile bugun şu mesajı okuyan herkes tanıyor_ evet devletin çok açığı var ama redhack in yaptıkları icraatler zor şeyler değiller. alanlarında iyi olabilirler kalabalık ta olabilirler ki öyle ise güçlerini bu oluşturur. onları kahraman haline getiren bizim milletimiz umarım anlatabilmişimdir. :RpS_sneaky:

Evet mesela ben sonuna kadar arkalarindayim, sen veya baska biri ise onlari teror orgutu olarak goruyor olabilir..

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Düşünce Özgürlüğü ve Farklılığı. Kardeşim terör örgütümü bilemem ama en azından lamer topluluğu olmadıklarını biliyorum.Adamlar lamerlerin üstadı gibi bişeydir en kötü.

Ztexmen

Yeni üye
2 Eki 2012
31
0
Çünkü adamların Pkk ile alıp veremediği yok, Pkk onları ilgilendirmiyor. RedHack sosyalist bir gruptur. Bazı arkadaşlar komünist demiş fakat bi araştırsınlar bakalım Komünizmle Sosyalizmin arasında dağlar kadar fark olduğunu..

pkk ile nasıl alıp veremediği yok ??? pkk lı lar gelsin benim askerime kurşun sıksın,polisime taş atsın,canım ülkem Türkiye'mde yaşayan halkı katletsin sonra da bu redhack lamerleri için sen ve senin gibi düşünenler desin ki halkı savunuyorlar,pkk ile alıp veremediği bir şey yok .Üstüne bir de red hack desin ki "Biz halkımız için çalışıyoruz.Gerçekleri ortaya çıkarıyoruz."Olmaz öyle iş.Bu redhack pkk ile işbirliği yapıyor.redhack emniyette çalışan o kadar polisin ismini pkk ya veriyor.

Son düzenleme:

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
Kesinlikle sana katılıyorum adamların sembolündede bunlar belli zaten bunların arkdasında terör örgütünü destekleyen adamlar var

33mavi33

Yeni üye
3 Eki 2012
21
0
Anavatan
:) RedHack'in Lamer mi, Hacker mı olduklarını bilemem ama, iki hususu göz ardı etmemek gerekir. 1. Misyon (bilgi ve becerinin amacı ve kullanıldığı alan) 2.Aynası iştir kişinin, lafa bakılmaz.
İdeolojisi şuymuş, buymuş hiç önemli değil. Haksızlıkların perde arkası aralanıyorlarsa, bir takım dümenler deşifre ediliyorsa kanaatimce doğru iş yapıyorlar. Halk tv ye skype üzerinden bir kaç kez bağlanıp canlı olarak (ses) anlatımlarını dinledim. Hiçte boş üfüren cinsten kişiler olduğunu sanmıyorum.

morphia

Katılımcı Üye
9 Mar 2006
494
0
Black Hat
tamer şahin mi? superonline'ı hackleyen ama hacki sonraki yıllarda öğrenen çocuk değil miydi o? :D
ya red mor hikaye.
site hackleyince değil, masanın üzerine ekmeği koyabiliyorsan adamsın .d

HckerSaw

Üye
1 Haz 2013
51
0
Devletin pisliklerini ortaya koymak , gerçekleri günyüzüne çıkarmak lamerlik mi oldu ? Siz RedHack ' in bildiklerinin ne kadarını biliyorsunuzki adamlara lamer diyorsunuz ? Görüşüne saygı göstermemi bekleme benden kardeş . Önce bi araştır olayları ve ona göre konuş . Olaylara dogmatik düşüncelerle bakıyorsunuz . Araştırın azcık , milletten duyduğunuzla hareket etmeyin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.