THT Beşiktaş J.K. 1903 Fun Clup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Aklı hala Beşiktaş'ta

Bir dönem Beşiktaşımız'ı çalıştıran İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Vicente Del Bosque, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İspanyol hoca, bir gün Türkiye'ye hoca olarak dönmesi halinde bu takımın Beşiktaş olacağını söyledi ve şöyle devam etti: “Türkiye'de sabır eksiği olduğunu düşünüyorum.

İbrahim'e güveniyordum
Beşiktaş'ta çalıştığım dönemde son 9 maçın yedisini kazandık, ikisinde berabere kaldık. Gelişim aşamasındayken, ayrılık kararı verildi. Sabır gerekiyordu. Ama tekrar Türkiye'ye dönmek istersem tercihim her zaman Beşiktaş olacak.” Del Bosque, Türkiye'deki dostlarına da selam söylerken, “Özellikle Beşiktaşlılara selam söylemek istiyorum. Benim kalbimde Beşiktaş var. İbrahim Akın'ı çok iyi hatırlıyorum; ona çok güveniyordum. Bence yine çıkış yakalayacak, Türkiye'nin önemli futbolcularından bir tanesi olacak. Türkiye'deki futbolcularıma da çok selam gönderiyorum” diye sözlerini tamamladı

CyberCod

Uzman üye
29 Nis 2009
1,720
0
Mahşer Yeri'
Değeri 10 milyon dolar

Takımımızın bu sezonki en etkili ismi olan Bobo için Avrupa takımları kulübümüzün kapısını çalmaya hazırlanıyor. Palermo başta olmak üzere St.Etienne ve bazı Rus ekiplerinin, Brezilyalı futbolcuyu renklerine bağlamak istediği biliniyor. Bu durumdan haberdar olduklarını belirten Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, “10 milyon Dolar veren, Bobo'yu alır” diye konuştu.

‘Satılmayacak oyuncu yok'
Bobo'nun Beşiktaş için çok değerli bir futbolcu olduğunu dile getiren Serdal Adalı, “Hocamız, Bobo'nun önümüzdeki sezon da takımda kalmasını istiyor. Basında Bobo ile ilgili transfer iddiaları çıkıyor. Ama şu ana kadar bu futbolcumuz ile ilgili bize gelen bir teklif yok. Kendisinin değeri 10 milyon Dolar. Bu düzeyde bir teklif gelirse de değerlendiririz. Her futbolcunun bir değeri vardır. Bobo dahil olmak üzere değerini bulduğumuzda satılmayacak futbolcumuz yok. Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda istek gelirse, her futbolcumuzu satabiliriz. Bu Bobo da olabilir, bir başka isim de...” dedi.

Bilindiği gibi geçen sezon başında St.Etienne ve Dinamo Kiev gibi takımlar, Bobo için Beşiktaş'la pazarlık masasına oturmuş, ancak Brezilyalı futbolcu yuvada kalmıştı.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Son dakika... Özkan Beşiktaş'tan ayrıldı

thumbnail.php

Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen ve yaklaşık 7 yıldır siyah beyazlı takımın A takımında forma giyen Serdar Özkan Beşiktaş'tan ayrıldı.

Son 7 yılda Beşiktaş dışında farklı takımlarda da dönem dönem kiralık olarak forma giyen genç oyuncunun, bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcu arkadaşları ve tesis çalışanlarıyla vedalaştığı öğrenildi. Beşiktaş'ın yarın oynayacağı Bursaspor maçı kadrosuna da alınmayan Serdar Özkan'ın, bugün tesislerden eşyalarını toplayıp ayrıldığı ifade edildi. Bu sezon sonu Beşiktaş'la sona erecek olan sözleşmesini yenilemeyen Serdar'ın, büyük ihtimalle önümüzdeki sezondan itibaren Galatasaray forması giyeceği kaydedildi. Yaklaşık bir aydır Sarı-kırmızılı kulüple görüşmelerini sürdüren Serdar'ın pazartesi günü Galatasaray ile yaptığı anlaşmanın basına açıklanması bekleniyor.

Serdar'ın Galatasaray'la kaç yıllık sözleşme imzalayacağı ve alacağı ücretin detayları ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Aurelio Fink atıyor!

thumbnail.php

Beşiktaş bir taşla iki kuş vurma derdinde... Kadrosunda 11 yabancı futbolcu bulunan ve bir tranfer yapabilmek için 4 oyuncusunu göndermesi gereken Kartal, çareyi Fink'i yollayıp yerine Aurelio'yu almakta buldu. Geçen sezon da Beşiktaş'ın gündemine gelen ancak Fenerbahçe ile yaşadığı dava nedeniyle transferi gerçekleşmeyen milli futbolcu için zemin yoklandı. Takim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun "Türkiye'ye dönerse F.Bahçe'ye 5 milyon 250 bin dolar öder" kararını bozmuştu. Bu da Aurelio'nun Türkiye yolunu açmıştı.

FINK ALMANYA'YA DÖNÜYOR
İşte bu gelişmeler ışığında yabancı sorununa çözüm arayan Beşiktaş yönetimi, Real Betis'te fazla mutlu olmayan Mehmet Aurelio için
temaslara başladı. Bu sezon İspanya 2. Ligi'nde ter döken ve 21 maçta forma giyen milli oyuncunun Türkiye'ye sıcak baktığı ifade edildi.
Siyah-Beyazlılar, Aurelio transferine hem Türk statüsünde olması hem de Türkiye'ye yabancı olmaması nedeniyle olumlu yaklaşıyor. Fenerbahçe'de oynadığı dönemde çok iyi bir grafik sergileyen Aurelio'nun alınması halinde Fink'in yeniden Almanya'ya (E.Frankfurt) döneceği belirtiliyor.

TUTUMLU BEKLEMEDE
Real Betis'le 1 yıl daha sözleşmesi bulunan ve yıllık 2.7 milyon Euro alan Mehmet Aurelio'yu Beşiktaş'ın yanı sıra Galatasaray da çok istiyor. Mehmet Topal'ı Valencia'ya satan Sarı-Kırmızılılar, Aurelio konusunda daha istekli ve kararlı görünüyor. Milli futbolcunun menajeri Bayram Tutumlu da son yaşanan gelişmeleri açıklıyor: "Şu anda henüz kimseyle karşılıklı bir görüşmemiz olmadı. Ama şunu söyleyebilirim ki oyuncum Türkiye'ye dönmeye sıcak bakıyor. Onu alacak takımın bonservis sorunu yaşayacak olmaması da önemli bir avantaj..." Tutumlu'nun bonserviste sorun yaşanmayacağı yönündeki açıklamaları, Beşiktaş'ın yanı sıra Galatasaray'ın da iştahını kabartıyor. Aurelio'nun bu konuyu Real Betis'teki alacakları karşılığında çözeceği vurgulanıyor.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Formül arıyor

thumbnail.php

Yabancı krizini 1 ay içerisinde noktalamak isteyen siyah-beyazlılar, 3 değişik alternatif üzerinde duruyor

1- GİDECEKLER BELİRLENDİ
Yıldız transferinde Mustafa Denizli engeline takılan Beşiktaş Yönetimi, yabancı krizini çözmek için çalışmalarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılar, öncelikli olarak sözleşmeleri önümüzdeki yıl sona erecek olan Bobo, Tello, Delgado ve Ernst'e gelecek teklifleri değerlendirmeye alacak. Bu oyuncular için yıllık yaklaşık 9 milyon 250 bin euro transfer ücreti ödeyen Beşiktaş, 5 futbolcusunu satabilirse, hem maddi külfetten kurtulacak, hem de yabancı sayısını Denizli'nin istediği standartlara çekecek. Dünya Kupası'nda Slovakya formasıyla boy gösterecek olan Holosko ise Beşiktaş'ın bir başka nakit akışı olarak ön plana çıkıyor.

2- 6+3 ONAY GÖRÜRSE
Beşiktaş'ın gündeminde yer alan bir başka çözüm maddesi ise yabancı sayısının 6+3'e çıkarılması. Trabzonspor'un Turkcell Süper Lig kulüplerine yaptığı ve destek gördüğü bu öneriye Futbol Federasyonu'nun vereceği cevap siyah-beyazlı kulüpte merakla bekleniyor. Çünkü Beşiktaş, 6+3 teklifi kabul gördüğü takdirde, Bobo, Tello, Ernst ve Holosko'dan en az ikisini kadroda tutacak. Daha önce, "Olmazsa olmazım yok" diyen Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin, "Böyle bir gelişme yaşandığı takdirde Bobo ve Ernst bizimle devam edebilir" şeklinde yönetime rapor verdiği öğrenildi.

3- KİRALAMA YOLU
Beşiktaş Yönetimi'nin son çare olarak düşündüğü ise Süper Lig'e yeni çıkacak olan üç takımın yanı sıra diğer Anadolu kulüplerine futbolcu kiralama yöntemi. Bugüne kadar Zapotocny ve Tabata için teklifler alan siyah-beyazlılar, Mustafa Denizli'nin de onay vermesi halinde oyuncu kiralamaya sıcak bakacak. Ancak Beşiktaş'ın sözleşmesi bu sene sona erecek olan Gordon ve Higuain örneklerinde olduğu gibi bu yolla tam bir rahat nefes alamadığı da ortada. Kiralık futbolcular başka takımlarda oynadığı sezon yer işgal etmese de diğer sezonda baş ağrıtmaya devam ediyor. Bu yüzden bu formül yönetimde son planda yer alıyor.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Nihat'a artık güvenmiyorum!

thumbnail.php

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin sezon sonunda Başkan Yıldırım Demirören'le yaptığı görüşmede ilginç ifadeler kullandığı ortaya çıktı. Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen Nihat Kahveci konusunda büyük hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Denizli'nin, "En kötü dönemde ona şans verdim. O kadar tepkiyi göğüsledim. Bana İspanya'dan dönüşte tam olarak uyum sağlayamadığını, ancak her geçen maçta üzerine koyacağını söyledi. Zaten sezon ortasındaki Antalya kampında da çok iyiydi. Ona 'en iyi transferim' gözüyle bakıyordum, ama ikinci yarıda takıma en küçük katkısı olmadı" dediği öğrenildi.

'Yeteneği var, ama...'
Nihat'ın en büyük sorununun, geçmişiyle yaşaması olduğunu belirten Denizli'nin sözlerine şöyle devam ettiği kaydedildi: Hep geçmişini düşünüyor, bu psikolojiden kurtulamıyor. Beklentilerimi boşa çıkardı. Gelecek sezon bunu değiştirecek yeteneği var. Ama ben de bu sezona bakarak artık net bir şey söyleyemiyorum, çünkü gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı...

Orhan Yıldırım-Fanatik

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Hedef Scott Piri

thumbnail.php

Geçen sezon kaslardaki zorlanmalara bağlı sakatlıklardan çok çeken Beşiktaş önlemini alıyor. Sezon başında hazırlık kampında yapılacak kondisyon yüklemesini uzmanlara bırakmayı düşünen Beşiktaş, EURO 2008 öncesi A Milliler için çalışan ABD'li performans uzmanı Scott Piri ve ekibiyle görüşüyor.
2008-09'da çifte kupanın gizli kahramanlarından kondisyoner Stefano Moreno devre arasında Mustafa Denizli ile yaşadığı tartışma sonrası takımdan uzaklaştırılmıştı. Yeni sezon için işini sağlama almak isteyen siyah-beyazlılar, takıma Türk bir kondisyoner getirecek. Anlaşma sağlanırsa Scott Piri ve ekibi bu kondisyonere de eğitim verecek.

Erdal Cömert-Vatan

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Adalı: Quaresma ile anlaşma yok

Beşiktaş'ta adeta yılan hikayesine dönen Portekizli yıldız Quaresma transferine yönetici Serdar Adalı son noktayı koydu ve henüz ortada bir anlaşmanın olmadığını söyledi.

Quaresma transferiyle ilgili LİGTV MUHABİRİ ATAKAN KURT'a konuşan Adalı " Ben anlamıyorum.Ortada henüz bir anlaşma yok.Bazı medya organlarında anlaştığımız yönünde çıkan haberler taraftarlarımızı şartlandırmadan öteye gitmez.Daha ne İnter'le ne de Quaresma ile ciddi bir anlamda masaya oturmadık " dedi.

Şampiyonlar ligi kupasını alan İnter'de yöneticilerin Çarşamba günü Mourinho ile masaya oturacağını ve daha sonra kendilerini görüşmek için İtalya'ya davet edeceğini belirten Adalı " Tarihininin en önemli başarısını kazanan ve mourinho'yu takımda tutmak isteyen İnter bu kadar önemli gündem maddeleri varken bizimle görüşür mü ? Bu transfer ancak önümüzdeki hafta netleşir.Bizi çağırırlar bizde gideriz "diye konuştu.

Adalı ayrıca " İnter'de sıkıntı olmaz.Kulüple anlaşırız. Ama tek problem Queresma .Futbolcu henüz gelmeye sıcak değil.Menajerleri Mendez ve Ahmet Bulut bu futbolcuya gelmesi için baskı yapıyor.Bu da zaman alıyor .Umarız yakında gelmemeye değil de gelmeye sıcak bakar " dedi.

Volkan şen için de konuşan Adalı " Volkan hem bizim hem de hocamız Mustafa Denizli'nin çok beğendiği bir isim.Ancak Bursaspor'a teklifte bulunmadık.Şampiyon olmuş ve Şampiyonlar ligine katılacak bir takım ön önemli futbolcusunu verir mi bu da şüpheli " dedi.

Son olarak taraftarlara seslenen Adalı " Hiç merak etmesinler Beşiktaş kendine yakışır takıma direkt katkıda bulunacak bir oyuncu transfer edecektir. Sabretsinler. Gelecek yıl çok iyi bir takım kuracağız " diye konuştu.

Atakan Kurt - LİG TV

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Yıldızlar takası

Yıldızlar takası

Bursa'dan Volkan ve Ozan'ı İpek'i isteyen siyah-beyazlılar; Zapotocny ve Nobre'yi bonservisiyle, Tabata'yı da kiralık olarak vermeyi talep etti

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Volkan Şen ve Ozan İpek için kesenin ağzını açtı. İki futbolcu için daha önce de nabız yoklayan siyah-beyazlılar, Bursa Başkanı Yazıcı'nın "Futbolcu verdiğimiz yerden futbolcu alabiliriz" şeklindeki açıklamaları üzerine yeni bir teklif sunmaya karar verdi.

Beşiktaş'ın Volkan ve Ozan'a karşılık yeşil-beyazlı kulübe Zapo ve Nobre'yi bonservisleriyle, Tabata'yı ise bir yıllık kiralık olarak vermeyi planladığı öğrenildi. Bursaspor cephesinin ise nakit para da talep edeceği belirtildi. Siyah-beyazlıların da iki milyon euro daha verebilecekleri ifade edildi.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
Batuhan'a teşekkür ediyorum

thumbnail.php

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, Serdar Özkan, İbrahim Kaş ve Batuhan'ın gitmesi nedeniyle buruk olduğunu belirtirken, Batuhan'ı ayrı olarak değerlendirmek gerektiğini söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapan Vardar, "Batuhan 2 milyon 100 bin euro para kazandırdı. Bu para altyapının 3 yıllık maliyetini karşılar" dedi.

Tabata'nın kalması durumunda başarılı olacağını belirten Vardar, "Serdal Adalı'nın Querasma transferi için büyük bir azim gösterdiğini ve transferin çok büyük olasılıkla gerçekleşeceğini söyledi.

SERDAL ADALI ÇOK AZİMLİ QURESMA'YI TRANSFER ETME OLASILIĞIMIZ ÇOK YÜKSEK

Quaresma'yı transfer etme olasılığımız çok yüksek. Serdal Adalı, bu konuda çok azimli çok çalışıyor. Bunun pozitif sonuç vermemesi sürpriz olur; ama bu transferin gerçekleşme olasılığı çok yüksek…

QUARESMA'YA MUTLAKA MENTOR GEREKİR

Quaresma, takıma gelir ve uyum sağlarsa çok faydalı olur. Quaesma'nın uyum sağlayabilmesi için kendisini verilen tercümanın aynı zamanda mentor gibi çalışması gerekir.

TABATA KALIRSA BAŞARILI OLUR

Örneğin geçen sezonun en başarılı futbolcusu Tabata, geldi istenilen verimi Beşiktaş'ta veremedi. Ben kalırsa bu sezon başarılı olacağını düşünüyorum. Ama kalıp kalmayacağını bilmiyorum.

SERDAR, İBRAHİM KAŞ VE BATUHAN'DAN DOLAYI BURUK HİSSEDİYORUM

Serdar Özkan, İbrahim Kaş ve Batuhan'ın gitmesinden dolayı bir burukluk yaşadım. Ben isterdim ki gitseler bile arkalarında Rıza gibi, Ulvi gibi iz bırakıp gitsinler. Ama keşke imzalarını atsalardı. Altyapıdan gelen çocuklar, zengin çocukları da değiller. Beşiktaş'ta devamlılıklarını sağlasalardı; daha fazla sempatiyle bakılırdı.

BATUHAN, ALTYAPIYI KURTARDI

Batuhan'ın bir farkı var; kulübümüze 2 milyon 100 bin Euro getirerek gitti. Bu para altyapımızın 3 yıllık gideridir. Kendisine teşekkür ediyorum. Ama Batuhan 22 yaşında serbest kalacak. Çok iyi yerlere gelecek. Umarım Beşiktaş'a döner.

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Tabata yabancı diye kalsın , belki başarılı olur diyorlar ; serdar, kaş ve batuhan gibi 3 civa genci gönderiyorlar. Vallahi yazıklar olsun , billahi yazıklar olsun ; yeter yahu.

Denizli gitsin , giderken Demirören'i de gö türsün. Hatta Aziz Yıldırım'ın yanına gitsinler, eee Daum' da var , 4 lü bir masa kurarlar , takılırlar...

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Hahahahahaha
Wallah Dogru Dedin Cane...
Ne Yaptiklarını Kendileride Bilmiyo ama

Cane ; İbrahim Kaş bizim mahallenin ço cuğu. O küçükken topumuzu alıp kaçardı, yakalayamazdık, hepimizi parmağında oynatırdı. Biz onu döverdik, kulağı çınlasın babası Kenan Amca'da bizi döverdi.Bakma bu ara kötü, ama çok iyi topçudur. Vallahi gücüme gidiyor, Batuhan'a da yazık Serdar'a da.

Tabata gibi versinler bana 8 milyon avro, karşı defansta sağlam bacak bırakırsam , her maçta 2 gol atmazsam namerdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.