Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Pyhton2 yi kurdum fakat pyhton2 yazınca çalışmıyor toollar.
Bash sqlmap.py çalışmıyor mesela
./sqlmap.py yapınca çalışıyor.

Ben başka bir tool çalıştırmak istiyorum onda da pyhton2 striker.py yazıyorum.

No command pyhton found, did you mean:
Command python in package python

Verdiği hata bu? Pyhton kurulu değil ise sqlmap nasıl kullanıyorum onu anlamadım ben

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Pyhton2 yi kurdum fakat pyhton2 yazınca çalışmıyor toollar.
Bash sqlmap.py çalışmıyor mesela
./sqlmap.py yapınca çalışıyor.

Ben başka bir tool çalıştırmak istiyorum onda da pyhton2 striker.py yazıyorum.

Verdiği hata bu? Pyhton kurulu değil ise sqlmap nasıl kullanıyorum onu anlamadım ben

Pyhton2 yazıyorsun python2 yazman lazım :)

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Ya python3 lazım ya da sen yanlış yazıyorsun çünkü burada aldığın hata yanlış yazdığından bahsediyor:

Tamam gardaş pythonu bende biliyorum bende çok uğraştım o an yanlış yazmışım ama normalde de bu hatayı alıyorum. Sqlmap kullanırken ./ Kullanıyorum sıkıntı yok başka bir uygulama da python3 yazıyorum başa yukarıdaki gibi hatayı veriyor

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
113
Oslo
Bu konuda biraz acemiyim ufak bir video veya güncel bir konu gösterseniz olur mu

Merhaba,

Android RAT için bu konuya bakabilirsin. Güncel. AndroSpy hariç SpyNote veya benzeri diğer ratları kullanabilirsiniz. Bu tarz ratları kullanabilmek için port açmanız gerekmekte. Port açmakla uğraşamam diyorsanız keyloggerleri deneyebilirsiniz.

Link Bölümü;
AndroSpy - TIKLA

Saygılarımla,
ZiksthemW

Son düzenleme:

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
arkadaşlar merhaba ben poco isminde bir cihaz aldım bootlander kilidini açmayı denedim açamadım bana süre verdi 168 saat ardından tekrar denedim olmadı bu sefer süre iki katına çıktı bunu nasıl yaparım dostlar bir türlü açılmadı.

teksari

Yeni üye
20 Şub 2021
7
0
Merhaba Hocam, ben İstnabul'da bilirkişilik yapmaktayım. Elimde dava dosyasına sunulmuş bir telefon var. Ve telefon içerisinde gizlenmiş fotoğraflar var. Telefon aracılığıyla fotoğraflara ulaşabiliyorum fakat pc ye bağladığımda telefondan uzantıları programla değiştirildiğinden ve ayrıca telefonu pc ye usb ile bağladığımda sadece MTP bağlantısıyla media alışverişi yaptığından dolayı uzantısı farklı olan hiç bir veriyi göremiyorum. Android cihazını pc ye USB HARİCİ BELLEK olarak göstermenin yönetimi hakkında bilginiz var mı ? saat şuan 04:11 bir önceki gün saat 15:00'dan beri bununla uğraşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkür ederim. Umarım form kurallarını ihlal etmiyorumdur. (Fotoğrafların başına .(nokta) konulduğu için pc'ye bağlandığında görünmüyor fakat telefonda yüklü rar uygulaması ve dosya yöneticinden fotoğraflar gözüküyor.)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.