THT Gidişatı

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Bu forumun yavaş yavaş çöküşünü görmek güzel oluyor.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,605
3
423
KATO DAĞI
Konu Takibi @Ƴαĸαмoz1Յ1Գ Hocam Tarafından Yakından Yapılıyor Her Türlü Eleştiriyi Yapabilirsiniz(Üslüba Ve Saygıya Dikkat edilerek)

2016-2017 Senelerinde Forumda Sabahlardık Ama Artık O Aktiflik Yok
Eskilere Aklıma Geliyor ( Samimiyet, CanaYakınlık, Yardım Severlik )
Buna Sebeb olan Kurallarmı Yoksa Yönetim mi Orası Bilinmez
Forumda Aktiflik olmadığı İçin Kalan Üyelerde Dağılıyor
Benimde Birkaç Önerim Var
1- Kurallar Okadar Sıkı Olmamalıdır
2- Egoist Adminler Askıya Alınmalıdır
3- Küfürü Yasaklamak Yerine Aşırıya Kaçmama Kuralı Gelebilir
4- Forumun Chat Bölümü Olmalıdır.
5- Ve Pm Bölümü Düzelmeli Çok Uğraştırıcı
6- Tüm Üstadlar Banlandı Af Gelmeli
Adminler Bu Konumu Görünce Banlarlarsada Canları Sağolsun Bırakırız Sanalı.
Sonradan Eklenen Öneriler
-Rütbe Sisteminin Tekrar Gelmesi
-Vip Konularının Free Olması Etkileşim Artınca Sistemin Tekrar Geri Gelmesi
-Like İle Rütbe Atlama Sistemi 100 Likede Üsteğmen Gibisinden (Sistemi Hatırlamıyorum 2.level yani)
-İmzaya Gif Koymanın Yasak Olduğu Gibi (Bana Göre) Gereksiz Yasaklar Kaldırılmalı​

forumda bukadar eski degilim ama atıgın linke bakınca biraz daha güzelmiş gibime geldi kardeşim bence yapılabilir

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2

1. Maddene gelecek olursak forum zaten serbest. Özgür. Kısıtlamalar olmadığı için sürekli instagram hesap kapatma %90 yok yüzde şu yüzde bu. Millet googleda aratabileceği şeyi avanak avanak yardım merkezine açıyor ve moderatörler de yardım postu atıyor itimat edip allahım. Verilen cevaplarda ise acemilik kokuyor ama sen moderatörsün. Burdan anlıyoruz ki moderatörlerden baya bi değişen olmalı

Küfür yasağı her daim olmalı. Küfür ve Argo ayrımı bu yüzden var. Hacker saygılı ve saygın olmalı etik olmak iyidir.

Ben foruma ilk 2010da katıldım :) Şuan ise etik konu nerdeyse hiç yok ve çel çöp konular dönüp duruyor. Bu forumda arge varken böyle miydi ve argeciler varken

Son düzenleme:

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
ĸaraтay creaтιve;9098063' Alıntı:
Hala öyle yapılıyor, bir kaç üye sorulan sorunu veya problemi yanlış çözüme yönlendirebilir bu daha öncedende oluyordu. Genel olarak işin ehli kim ise bilmediği bir başlıktan konu gelse dahi araştırıp yardım cevaplarını vermektedir. Bu işin sizin göremediğiniz istatistik boyutu var oradan rahatça kontrol ve takibini yapabiliyoruz. Herhangi bir aksaklık yok.

Moderatörleriniz, Edinilmiş yada kazanılmış bilgi & deneyimi üzerinden yardım etmediğini, ezbere yada internetten bakıp yanıtladığını, ama aslında konu sahibinin başka sıkıntıdan müzdarip olduğunu çok kez gördüm hocam. Moderatörleriniz post atmak için yardım etmesin eskiden bu yoktu benim 10 yılım rahat var burda. Eskiyi biliyorum yani. Düzeni vs.

qN0z

Yeni üye
25 May 2020
41
0
Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;9098167' Alıntı:
Konu sahibi üyemizin önerileri başta olmak üzere, yorumlardaki şikayet, eleştiri ve öneri içerikli postların tamamını takip ediyorum. Forum yararına olacağı değerlendiren önerilerin tamamının tarafımca uygulanacağından emin olabilirsiniz.

Eleştiri, eksiklerimizi görmemizi sağlar. Konu hakaret boyutuna taşınmadığı sürece neden kilitlensin :)
Devam..

Abi teşekkür ederim, sen farklısın, bu forum seni hakedecek ne yaptı merak ederim, seviliyorsun.. :)

Ayrıca yöneticilerin egosu konusuna bir kelam daha etmek isterim. Sürekli eskileri yaad eden arkadaşlarım 2014 öncesine kadar özellikle süper moderatörler forumun nike eşofmanlı tesbihli tofaşla yan veren bazende 50 krş isteyen tipleriydi. Egolarına diyecek söz yoktu. Üyeleri konularında rezil edip konuyu kilitleyip banlamalara bayılırlardı. İşin dozunu kaçırıp espiri yapan üyeyi bile bu nasil espiri ak diyerek ban attıklarına bile şahidim. Smod rütbesine giren herkesin çok ayri bir havası vardı. 7/24 ban tehditleri dönerdi. Şuan böyle bir şey kesinlikle yok. O yüzden devamlı eskileri kıyaslayan arkadaşlarım günümüzde eskilerden daha güzel olan şeyler de var. Sevgiler..

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
O güzel insanlar, o güzel atlara binip gittiler.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Merhaba,

1- Kurallar Okadar Sıkı Olmamalıdır (Çok saçma.)

2- Egoist Adminler Askıya Alınmalıdır( Egoist Admin Göremedim ? Örnek Verir Misin ?)

3- Küfürü Yasaklamak Yerine Aşırıya Kaçmama Kuralı Gelebilir. (Çok saçma.)

5- Ve Pm Bölümü Düzelmeli Çok Uğraştırıcı (Hiç Uğraştıralacak Bir Şey Değil)

6- Tüm Üstadlar Banlandı Af Gelmeli (Yüz Kızartıcı Sebeplerden Banlanan Var. Bunun Dışından Banlar Açılabilir.)​

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
2- Egoist Adminler Askıya Alınmalıdır*

bu egoist adminler/liderler/modlar ve kendini bilmez insanlar yüzünden bir çok arkadaşım, kardeşim,abim,ablam dediğim kişiler saçma sebeplerden ban yedi ki YÖNETİM* de biliyor bunu forumun aktifliğini o insanlar sağlıyordu 2015-2018 aktifliği yok sebebi çok belli gereksiz banlamalar.

Son düzenleme:

T4K0M4N1X

Uzman üye
14 Mar 2017
1,311
22
Konu Takibi @Ƴαĸαмoz1Յ1Գ Hocam Tarafından Yakından Yapılıyor Her Türlü Eleştiriyi Yapabilirsiniz(Üslüba Ve Saygıya Dikkat edilerek)

2016-2017 Senelerinde Forumda Sabahlardık Ama Artık O Aktiflik Yok
Eskilere Aklıma Geliyor ( Samimiyet, CanaYakınlık, Yardım Severlik )
Buna Sebeb olan Kurallarmı Yoksa Yönetim mi Orası Bilinmez
Forumda Aktiflik olmadığı İçin Kalan Üyelerde Dağılıyor
Benimde Birkaç Önerim Var
2- Egoist Adminler Askıya Alınmalıdır
4- Forumun Chat Bölümü Olmalıdır.
5- Ve Pm Bölümü Düzelmeli Çok Uğraştırıcı
6- Tüm Üstadlar Banlandı Af Gelmeli
Adminler Bu Konumu Görünce Banlarlarsada Canları Sağolsun Bırakırız Sanalı.
Sonradan Eklenen Öneriler
-Rütbe Sisteminin Tekrar Gelmesi
-Vip Konularının Free Olması Etkileşim Artınca Sistemin Tekrar Geri Gelmesi
-Like İle Rütbe Atlama Sistemi 100 Likede Üsteğmen Gibisinden (Sistemi Hatırlamıyorum 2.level yani)
-İmzaya Gif Koymanın Yasak Olduğu Gibi (Bana Göre) Gereksiz Yasaklar Kaldırılmalı​
kurallar
1- doğru

2- askıya değil yetkisi alınmalı üye olmalı
3- küfür yasak olarak kalmalı
4-kesinlikle katılıyorum
5-iyi olur
6-welcome
vip sistemi yüksek kaliteli konuların olduğu forumlarda olmalı burda 30 konudan 5i 6sı kaliteli katagoisine girebilir malesef
aslında modern forumlar örnek alınmalı ve yenilenmeye girilmesi gerekiyor
bende foruma eskiden çok girerdim ama artık girmem için pek bir sebep kalmadı çok az nitelikli adam kaldı
ayrıca dostum sanal sadece tek forumdan ibaret değil. zaten tek kaynak burası sanıyorsan sen baştan kaybetmişsin.

-- Şahsına münasır görüşümdür

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
THT şu anda çok daha kurumsal bir görünüm kazanıyor. Eskisinden farklı olarak artık kurumsal bir kimliğe sahip. Bu değişimin etkileri elbette aktifliğe etki edecektir. Ancak ben bu ilerleyişin ve bu kurumsal yapının foruma çok daha yarar kattığını düşünüyorum. Daha profesyonel bir ekip haline geliyor gittikçe. Eleştirilerinizi belirli kısmı elbette yerinde eleştiriler. Zaten yapıcı eleştiriler iyileştirir forumu.

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
ωσитαѕ;9098859' Alıntı:
Merhaba,

1- Kurallar Okadar Sıkı Olmamalıdır (Çok saçma.)

2- Egoist Adminler Askıya Alınmalıdır( Egoist Admin Göremedim ? Örnek Verir Misin ?)

3- Küfürü Yasaklamak Yerine Aşırıya Kaçmama Kuralı Gelebilir. (Çok saçma.)

5- Ve Pm Bölümü Düzelmeli Çok Uğraştırıcı (Hiç Uğraştıralacak Bir Şey Değil)

6- Tüm Üstadlar Banlandı Af Gelmeli (Yüz Kızartıcı Sebeplerden Banlanan Var. Bunun Dışından Banlar Açılabilir.)​

Kardeşim Saçma Gelebilir Amacım Aktiflik Ve SAmimiyet

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Demiyecektim ama diyim.
Bir (Co Admin) konumuna sahip bir yöneticinin (?) Bir normal üyeye *Ayran ağızlı* dediqi bir forumdayiz
Seviye ye bak :)

Neyse ki duyarli adminlerimiz var (kırmızı)
Gerekli cevabi kendisine verildi.

Işte böyle bir forumdayiz.
Üyenin üyeylen atışmasını anlarim
Usluba dikkat etmemesini anlarim ki o anda sinirlenmiş var sayarim.

Ama bir (co admin) mavilinin uslubuna dikkat etmemesi (ego) degilde nedir ?

Neyse smdk bu mesaji gorup banlamasin :))))

hocam benim adminlerden kastım tek admin yetkililer değil komple yönetim içlerinde var tabi cana yakın ama yeni alınanlar çoğu öle oluyor smod mod vs.

tesb1h

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
857
0
Yönetimden birisine mesaj atıyorum cevap vermiyor. Gelişmelerden haberdar edin diyorum geri dönüş olmuyor. Baksan forumda bir tane konusu yok yardım merkezinde googleden kopyala yapıştır yapıyor. Böyle insanların temizlenmesi gerekiyor.

Bunun dışında işini çok çok iyi yapanlar var. Düzenli konu açanlar yardım merkezinde aktif bulunanlar üyelerle birebir ilgilenenler. Bazı yönetici arkadaşlarımız var kendi sorunuymuş gibi ilgileniyor. Ve bu yardımı yaparken gram prim kasmıyor baştacısınız...

Forumdaki samimiyeti ortamı aktifliği bozan kişiler bir işe yaramayan fakat kendini dünyanın en iyisi zanneden birkaç yönetimdeki kişidir bence :)

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Demiyecektim ama diyim.
Bir (Co Admin) konumuna sahip bir yöneticinin (?) Bir normal üyeye *Ayran ağızlı* dediqi bir forumdayiz
Seviye ye bak :)

Neyse ki duyarli adminlerimiz var (kırmızı)
Gerekli cevabi kendisine verildi.

Işte böyle bir forumdayiz.
Üyenin üyeylen atışmasını anlarim
Usluba dikkat etmemesini anlarim ki o anda sinirlenmiş var sayarim.

Ama bir (co admin) mavilinin uslubuna dikkat etmemesi (ego) degilde nedir ?

Neyse smdk bu mesaji gorup banlamasin :))))

senin de klavyeye çözüm bulmak lazım. senelerdir aynı yazım şekli :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.