THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

hernandez

Katılımcı Üye
27 Tem 2013
420
0
Arama moturu turk yazdım turkhackteam çıktı bu ne dedim girdim vesayire geliştim sonra :d

DreamLegacy

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
423
0
Tht ile bir hacker sayesinde tanıştım.Bilgisayrıma trajan atmış bende bu konuda kendimi eğittim ve intikam alıcam derken THT ailesini gördüm ve Bende bu ailenin bir üyesi oldum.

hshacker

Üye
17 Eki 2011
198
0
Böyle işlere merakımdan araştırırken bu siteyi buldum kayıt tarihinden daha önce buldum ama o güne kısmetmiş kayıt olmak :)

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0
hacking ile ilgili araştırma yaparken bu siteyi buldum ilk başta bu sitede gördüklerime inanamadım bunlar gerçek hacking olamaz burası çocuk eğlence sitesi felan sandım :D ama şimdi bu site sayesinde bende bir hacker oldum :D

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
eski bir zamandi...thy ( turk hava yollari) yazacagima tht yazdim ve dolastim formu hosuma gitti ilk etapta ki sifremi unutmustum tekrar uye oldum..formdan memnunun aradigim herseyi bula biliyorum..

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
9 YIL ÖNCE BİR İŞİM VARDI GOOGLE DEN TARATINCA CEVABINI BURADAN BULMUŞTUM.üYELİK BİLGİLERİMİ UNUTUNCA UZUN ZAMANDIR TAKILMADIM.1 YILDIR YENİ ÜYELİĞİMİ KULLANIYORUM.YARDIMCI OLMAK İÇİN PAYLAŞIMLARYAD TW YE BAĞLANIYORUM.BURADA OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM HİÇ BİR ZAMAN AKSİNİ DÜŞÜNMEDİM.

iyi Forumlar

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Hack ile ilgili araştırmalar yapıyordum ve karşıma TurkHackTeam çıkıverdi :) İşte buradayım.

( ZoRRoKiN , abi imzana hastayım :D )

Son düzenleme:

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
:D Benim Pcde Mavi Ekran Hatası Veriyordu :D Araştırdım İlk Çıkan Yer Buraydı Ve TURKHACKTEAM İle Tanıştım :) Ve İyikide Tanışmışım...

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
bundan 6 yıl önce metin2 de çarımı çaldılar bende hırs yaptım başladım ve şimdi buradayım hayalimdeki gibi bir yer degil ama en azından iyidir :) forum süper :)

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bu sitede böyle bilgiler olduktan sonra zaten bu siteyi tanımayan olmayacak... :) Ne araştırırsam buradan buluyorum. :)

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Bizim evde interneti kapattırmışlardı.Nasıl kırıldığını öğrenmek için girmiştim backtrack ile öğrenmiştim çok şükür :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.