THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

erdemefe07

Katılımcı Üye
29 Tem 2013
254
0
İstanbul
Kuzenim keyloger yapıp metin2 çar çalıyodu yanda bu site vardı linki aklımda tuttum evde girdim siteye bir daha çıkmadım :)

xMaMii

Katılımcı Üye
16 Eki 2014
632
0
^^
Ben hack konularına çok meraklıydım 2 sene öncesi sürekli okurdum herşeyi en sonunda SeSa1453 abimiz çok güzel bi anlatım yapmıştı ve yorumlarda çok aile gibi abi kardeş gibi bi durum vardı bende o zamandan beri burdayım işte :)

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
çok kötü bir gündü facebookda dolaşıyodum mal gibi :) hackerele bakıyordum THT Geldim bi baktım facebookda kayıtlar aktiftir diyo köpek gibi girdim siteye giriş şeklimi sormayın :) kayıt oldum 2 hesap açtıydım 1'inde banlandım :) hakettim ama buda 2. ama bunda düzgün duruyorum :) inş

kral6591

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
514
0
Nereye,,,,,,
sene 2012 o zamanlar web sitelerin nasıl yapıldığını falan merak ediyorum googleden bir konu ile girdim foruma kayıt oldum ama hiç kullanmadım bu güne nasipmiş :D

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
samimi bi arkadaşım vardı duvarına girdiğimde kullanıcı adı hacker çocuk gibi birşeydi dikkatimi çekti arkadaşa mesaj attım nasıl hacker olabilirim bu işe nasıl başlayabilirim diye oda aramaya turk hack team yaz ilk çıkana üye ol demişti girdim bir sevindim bir sevindim ama üye ol ' a tıkladım bi baktım üyelik kabulümüz şimdilik kapalıdır daha sonra tekrar deneyiniz dedi hayal kırıklığına uğradım sonra arkadaş bana yalan söyledi ona yol verdim fakat kafam bu teama takılmıştı bende üyelik alımlarının açılmasını bekledim sürekli en sonunda 9 bekledikten sorna bi arakdaş mesaj attı üyelik kabulleri açılmış hemen üyel ol ! diye bende heycandan elim ayağım titredi üye oldum rahatladım , baytağı mutlu olmuştum şimdide kendimi geliştirmeye çalışıyorum gerçektende memnunum timden kalıcı olurum inşallah :)

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
3 sene once bi filmde hacker abiler vardi etkilenmistim o zaman internetten olurmu ya diyip kitap alip onlari okumustum sonra bi kac tim ogrendikten sonra timler arasinda olan mucadele haberlerini gordum o an Tht karsima cikti ve tikladim o zamanlar uye olmadan takilsamda bu senenin basinda uye oldum aile ortami gibi guzel yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.