THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

Soilw0rk

Katılımcı Üye
29 Nis 2012
810
0
Samurai fake yapımını gösteren bi konusu vardı :RpS_crying: duygulandım

HackerPan

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
435
0
Türkiye
KONUYU HORTLATIYORUM :D

Küçükken de hep bilgisayar meraklısıydım Yazılım dili öğreneyim derken bu forumu buldum o konudan diğerine ondan ona öyle öyle baktım Hack mack Dal içeri dedim ama dalamadım :D Üyelikler kapalıymış :D sonra mail attım ama cevap gelmedi zaten üyelikler 3-4 gün sonra açıldı ve Üye oldum :D

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Hiç unutmam bundan 1 2 yıl önce bilgisayarda bir sorun olmuştu çözüm buradaydı okuyordum o sıralardada sanırım internetle ilgili sorun olmuştu adam gelip baktı burdayım beni korkuttu dedi burada herşey virüslü girme buralara felan diye korkmuştum ama sonuçta aram motoru ile buldum :D

XxFalcon06

Uzman üye
24 Ara 2015
1,532
2
Bilinmeyen
bir facebook sayfasında adını vermeyeyim cmd ile ping atıyordu daha sonra merak ettim. cmd ping atmak diye thtden bi konu vardı eskiydi herhalde daha sonra o konuya tıklayınca bide şu foruma bakım demiştim baktım brute force filan videoları izledim gördümki thtden biri olmuşum

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Ben yazdım mı hatırlamıyorum yazdıysam kusura bakmayın :)
Google da sorunlarımı arattığımda bir çoğunun cevabı THT den çıkıyordu. Nedir bu THT? şeklinde bir düşünceyle foruma kayıt oldum. İlk hevesle 1-2 konu açtım ardından soru sormak amaçlı kullanmaya başladım. Sonrasında en az 1-2 ay foruma girmedim. Sonra aklıma geldi ve "Bırakmamalıyım." düşüncesiyle tekrar girdim. Forumdakilerle tanıştım ve yardım merkezinde başkalarına yardımcı olmaya çalıştım.
Gereksiz uzun oldu sanırım :) Kısaca Google sayesinde tanaıştım :)

BlackDeMonN

Katılımcı Üye
8 Mar 2016
599
0
TÜRK'iye.
Yıllardan 2011 metin2 çar kasıyorum o zamanalr bilgi 0 sahte script ile hesap gitti . THT yi buldum o hesabı 2 sene sonra geri aldım o guün bu gündür burdayım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.