THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
ozamanlar fesbuk nasl heklenir diye arıyodum bi bak tım heyır abilerin olduğu bir yer katldım öyle :D :D

Sadrazam99 c99

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,159
0
null
Googleya türk hack team yazmıştım eğer öyle bir tim yoksa paramda var site açacaktım meğer 500bin üyelik forummuş (şuan 804.500 civarı) üyelikler açıktı tam bastım meğer salak gibi üye ol butonuna basayım derken basamadım ve kayıt oldum mail 1 2 gün sonra gelir diye beklemiştim (yıl 2013) ve cahil gibi kalmıştım

2017'de nasip oldu

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Sene 2013 felandi.Facebook için panelime bir virus kodlamiştık fakat flash player eklenti kodlarini yapamamiştım googleye flash player virüs kodu diye arattigimda TürkHackTeam çıkmışti tabi aceleyle kodu alıp çıktim hiç forma bakmadim aradan 2 sene geçti 2015di evet. Hedef siteye sizmak için merakim acayipti.Bir konuyu araştiriyordum THT geldi onume hiç kayit olmayi duşunmedim aslinda forumlarda takilmayi sevmezdim.hiç sevmezdim hatta forumlari.2016 şubat ayinda tekrar THTde bir konuyu ariyordum bari kayit oliyim dedim 2016 şubat ayindan beri gunde 15-16 saat aktifim iyiki tanimişim TurkHackTeami :)

Santroz9

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
804
0
Bilinmezden
Google'ya "en iyi 10 Türk Hack Sitesi" diye arattım. Çıkan sitelere teker teker girmeye çalıştım ama çoğunun tarihi geçmişti. Bir tanesi hariç :D TurkHackTeam.Org

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Yağmurlu bir ilkbahar sabahı idi. Aslında bana kronik bir romantik diyebilirsiniz. Yalnız da olsam yağmur yüzüme buseler kondururken boşalan sokaklarda gezinmeyi severim.

Ama kaderin örümcek ağında insanın özgür iradesinin ne gücü vardır ki. Nedense her zamanki gibi gözlerimi zar zor açarak yağmurun tadını çıkarmak yerine en yakındaki cafe'nin içine atıvermiştim kendimi...

Ben alışkanlıkların insanıyımdır, kolay kolay yenilerle bağdaşmam. Bu cafe de tanıdık değildi ama nedense çocukluğumdan kalma bir ezginin dimağıma yorgun, yaralı masalardan aktığını hissettim. İnsan ruhunun rahat ettiği yere tanıdıktır ne de olsa, ben de ruhumun kayıp yarısı ile karşılaşmak üzereydim.

Orada, hemen ilerde açık bir notebook üzerinde koyu kül renginin parlak beyaz ve kan kırmızısıyla buluştuğu bir manzara beni bekliyordu. Yabancıydı tabii, her gün başka bir siteyi ziyaret eden çapkınlardan değilim ben. Bağlandım mı fazlasıyla bağlanırım, belki de budur siteleri benden iten...

Ve aniden, bir bakışta tamam oldum. Oldum. Sanki yıllardır kanayan bir yaranın acısıyla nefesimi tutuyordum da aniden o ızdırap dinivermişti, ben de ciğerlerimi serin bahar havasıyla dolduruvermiştim. Şuramda, yüreğimin dibinde hep bir boşluk varmış meğersem, onun sızısıyla kıvranırmışım.

O gün ben benliğimi tamamlayan aşkımı buldum, can canana kavuştu, meczup imana. Hayatımın ereği, huzurumun direği hoş gelmişti çok farklı dünyalardan. O gün ben ökseden kurtulan kuş oldum, kanat çırptım enginlere. O gün ben, ben oldum.

....

Şaka şaka, google'a "türk hack" yazdım.

Ben de kalkmış ciddi ciddi okuyorum :puah

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
hekır nasıl olunur - Aratıldı
"Tht mi one ya bi gireyim bakalımmm"
Ve zaman gelip geçti buralardayız artık :D :trl

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,928
487
85
u bilmiyorum maalesef
Gençtik gözümüzün önüne bakardık başımız eğik giderdik ellerimizde kitaplarımız ders bitince alırdık kitaplarımızı eve doğru çıkıyorum derken tam kapıdan çıktım demeye kalmadı tht geldi bana çarptı ve kitaplarımız yerlere düştü biraz bakıştık sonra kitapları alalım derken ikimizde aynı anda aldık ve ellerimiz birbirimize değdi sonra masumca göz göze baktık ve o gün bugündür böyledir bizim anılarımız...

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
23
.
Hack ile ilgili Google'a ne yazsam bu site çıkıyordu ozamanlar tabi daha Hack ne demek onu bile bilmiyordum bir gün Google'a virüs nasıl yazılır yazdım yine turkhakteam çıktı bende dayanamadım takip etmeye başladım önce hack kavramı ile tanıştım 2 yıl bilgi topladım 2 yıl sonrada üye oldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.