THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0
4-5 yıl önce hacker olma isteğimin tavan yaptığı zamanlardan biriydi. birimi tavsiye etmişti yoksa google amcadan mı bulmuştum açıkçası pek hatırlamıyorum :D tabi o zaman baya çömezmişim eski konularıma bakınca(saçma sapan sorular ': D ) :RpS_biggrin: o zaman da siteye her girdiğimde içimden bir "vaaaaooov" fışkırıyordu hâlâ da fışkırıyor :RpS_thumbup:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bilgisayar İle Hataları , Cracki , Hack Gibi Konuları Aratırken Bu Konu Geliyordu Nedense Hep Üyelik Beklerdim.Sonunda Gelmişti :)

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
youtube'de hep videolarda görüyordum bende hadi bir girip bakayım sitesi var mı diye
girdim kayıtlar açık değildi bir kaç gün bekledim kayıtlar açıldı kayıt oldum ve buralara kadar geldim Elhamdûlillah :)

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
hack programları ararken hep tht çıkıyordu en başta bende buradan indiryordum ve dedim kendi kendime bu foruma üye olmalayım diye ve tht ssayesinde programlama dilimi geliştirdim baya ve tam ihtiyacım olan programı buradaki komutanlarımdan yardım alarak yaptım tam istediğim prgramdı ve başardım Teşekkürler THT Ailesi.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Yağmurlu bir ilkbahar sabahı idi. Aslında bana kronik bir romantik diyebilirsiniz. Yalnız da olsam yağmur yüzüme buseler kondururken boşalan sokaklarda gezinmeyi severim.

Ama kaderin örümcek ağında insanın özgür iradesinin ne gücü vardır ki. Nedense her zamanki gibi gözlerimi zar zor açarak yağmurun tadını çıkarmak yerine en yakındaki cafe'nin içine atıvermiştim kendimi...

Ben alışkanlıkların insanıyımdır, kolay kolay yenilerle bağdaşmam. Bu cafe de tanıdık değildi ama nedense çocukluğumdan kalma bir ezginin dimağıma yorgun, yaralı masalardan aktığını hissettim. İnsan ruhunun rahat ettiği yere tanıdıktır ne de olsa, ben de ruhumun kayıp yarısı ile karşılaşmak üzereydim.

Orada, hemen ilerde açık bir notebook üzerinde koyu kül renginin parlak beyaz ve kan kırmızısıyla buluştuğu bir manzara beni bekliyordu. Yabancıydı tabii, her gün başka bir siteyi ziyaret eden çapkınlardan değilim ben. Bağlandım mı fazlasıyla bağlanırım, belki de budur siteleri benden iten...

Ve aniden, bir bakışta tamam oldum. Oldum. Sanki yıllardır kanayan bir yaranın acısıyla nefesimi tutuyordum da aniden o ızdırap dinivermişti, ben de ciğerlerimi serin bahar havasıyla dolduruvermiştim. Şuramda, yüreğimin dibinde hep bir boşluk varmış meğersem, onun sızısıyla kıvranırmışım.

O gün ben benliğimi tamamlayan aşkımı buldum, can canana kavuştu, meczup imana. Hayatımın ereği, huzurumun direği hoş gelmişti çok farklı dünyalardan. O gün ben ökseden kurtulan kuş oldum, kanat çırptım enginlere. O gün ben, ben oldum.

....

Şaka şaka, google'a "türk hack" yazdım.

Son düzenleme:

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
9
4,963
Orhun Nehri
Tht nin ermenistan operasyonunda üyelik açılmıştı ozaman üye oldum daha önceden çalışmalarını görüyodum bazı haber sitelerinde iyiki tht deyim

Kurtga

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
811
2
.
Forumu çok uzun zamandır takip ediyordum ama üyeliklerin açıldığı döneme denk gelemedim sonrasında sıkı bir takip ile girdim foruma ilki de girmişim.

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,711
11
rm -rf /
Yağmurlu bir ilkbahar sabahı idi. Aslında bana kronik bir romantik diyebilirsiniz. Yalnız da olsam yağmur yüzüme buseler kondururken boşalan sokaklarda gezinmeyi severim.

Ama kaderin örümcek ağında insanın özgür iradesinin ne gücü vardır ki. Nedense her zamanki gibi gözlerimi zar zor açarak yağmurun tadını çıkarmak yerine en yakındaki cafe'nin içine atıvermiştim kendimi...

Ben alışkanlıkların insanıyımdır, kolay kolay yenilerle bağdaşmam. Bu cafe de tanıdık değildi ama nedense çocukluğumdan kalma bir ezginin dimağıma yorgun, yaralı masalardan aktığını hissettim. İnsan ruhunun rahat ettiği yere tanıdıktır ne de olsa, ben de ruhumun kayıp yarısı ile karşılaşmak üzereydim.

Orada, hemen ilerde açık bir notebook üzerinde koyu kül renginin parlak beyaz ve kan kırmızısıyla buluştuğu bir manzara beni bekliyordu. Yabancıydı tabii, her gün başka bir siteyi ziyaret eden çapkınlardan değilim ben. Bağlandım mı fazlasıyla bağlanırım, belki de budur siteleri benden iten...

Ve aniden, bir bakışta tamam oldum. Oldum. Sanki yıllardır kanayan bir yaranın acısıyla nefesimi tutuyordum da aniden o ızdırap dinivermişti, ben de ciğerlerimi serin bahar havasıyla dolduruvermiştim. Şuramda, yüreğimin dibinde hep bir boşluk varmış meğersem, onun sızısıyla kıvranırmışım.

O gün ben benliğimi tamamlayan aşkımı buldum, can canana kavuştu, meczup imana. Hayatımın ereği, huzurumun direği hoş gelmişti çok farklı dünyalardan. O gün ben ökseden kurtulan kuş oldum, kanat çırptım enginlere. O gün ben, ben oldum.

....

Şaka şaka, google'a "türk hack" yazdım.

Abim kitap çıkar bir ara :D

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Ddos programlarına bakıyordum siteleri hackledim sanıp keyifleniyordum meğersem kendi modeme vurmuşum :(

böyle üye oldum.

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Bir kafede oturuyordum. Daha sonra yanıma bir adam geldi. Sakallı şapkalı bir o kadarda yakışıklı bir abimizdi kendisi. Daha sonra bana dediki ; Sende tam beyaz şapkalı ve ya siyah şapkalı hacker olacak tip var dedi. Tamda o anda önümde Notebook vardı. Adam geldi. "Güzel kardeşim , hazır önünde Notebook varken girermisin bi TurkHackTeam'a." Dedi. İlk defa timin adını duymuştum. Şaşırdım ve girdim. O günden bu güne üyesiyim. Ordaki adamada çok teşekkür ederim beni buraya kattığı için. Şu anki forumdaki adı hatta Leopic'dir :) . Sağol dostum :trl

:) :) :)

Şaka ya hu "heçkırlık yaparken time giriyim boş kalmasın dedim" :trl

Pentester

Özel Üye
8 Eyl 2016
1,648
1
1,016
Çok kaliteli bir Facebook sayfasının kurucusuydum. İddia ediyorum, alanının en iyisiydi. Dünya televizyonları dâhil olmak üzere, spor yayınlarının hangi kanallarda olduğunu hazırlıyordum birkaç arkadaş ile. Aramıza bir hain girdi, bir de ne göreyim artık sayfanın yöneticisi değilim. Aradan zaman geçti, bana bunu yapanı öğrenince intikam için feyspuk heyk yöntemleri araştırdım, THT'ye kayıt oldum, o güne çok şey borçluyum, şuanda öğrenimini gördüğüm meslek eğitimine bile bu forumun katkısı çok büyüktür.

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
İlginç bir tanışmam oldu :D geçen sene internetini kesmek için arkadaşlarıma ve web sitelerine ddos atmaya çalışıyordum(kendi modemimi bozuyordum ) Sonra işte bunu aynı semtte oturduğumuz arkadaşımın hacker dayısı fark etti ve benimle iletişime geçti :D Sonra bana hack nasıl yapılır kısa özetler geçerek tht yi önerdi.Pazar günü buluştuk,bir internet kafeye götürdü beni,oradaki tüm hesap bilgilerini 10 dakikada alıp çıktık sonra nasıl yaptığını hiç soramadan gitmesi gerekti işi çıktı.İşte eve geldim ve bu forma girdim.Şuan başka formlarda aktifim ama buranın emeği var bende.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.