THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Sıcak bir kış günüydü yolda THT ile çarpışmıştım kitaplarım düşmüştü kibarca kitaplarımı toplamama yardım edip benden hoşlandığını söyleyip THT adresini vermişti ...

Tabiki bu işin şaka kısmıydı qWEçQW:EWQ:eWQ.eQW.e umarım ban yemem hatırlamıyorum nasıl tanıştığımı qwE:wqE:QW:eQ.eQW.E

apoli2665

Katılımcı Üye
24 Eki 2014
255
0
Türkiye
ayyıldız haberi gördüm foruma kayıt oldum forumu cok itici ve sıkıcıydı renkler arayüz vs. arkadaşıma söyledim cok sıkıcı bir site sonra oda beni burayla tanıstırdı 1.5 ay bekledim üyelik için ve oldum girişim oldu daha cıkısım olmadı :D kovmayana kadar gitmek yok :D :D :d

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
Google'a hacker nasıl olunur yazmıştım bu siteyi gördüm tıkladım orda bişeyler yazıyodu şimdi hatırlayamıyorum neyse facebooktan siteyi bğendim bütün gönderileri beğene beğene aşağı indim sonra üye alımlarının başladığı gönderiyi gördüm tam bir gün önceydi ertesi gün üye oldum :) bikaç şey öğrendim burda

Redlion2

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
526
0
Kardeşim aynı kafadanız bende ilk ayyıldız time başvurmuşştum orda böyle öğretici şeyler yok haber fln vardı
ayyıldız haberi gördüm foruma kayıt oldum forumu cok itici ve sıkıcıydı renkler arayüz vs. arkadaşıma söyledim cok sıkıcı bir site sonra oda beni burayla tanıstırdı 1.5 ay bekledim üyelik için ve oldum girişim oldu daha cıkısım olmadı :D kovmayana kadar gitmek yok :D :D :d

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
DarkComet ile sürekli uğraşa uğraşa kendimi burada buldum. Şimdi +5 kurbanım var ve canım sıkıldıkça admin paneline girdiğim siteleri burada paylaşıyorum. İyiki gelmişim diyorum. <3

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
THT'yi Nereden Gördünüz ?

THT'yi nereden görüp kayıt oldunuz ?

Edit : Ben hatırlamıyorum :RpS_biggrin:

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
İsmini duymuştum ve üye olunabileceğini düşününce şok oldum çünkü hackerları falan olağanüstü insanlar sanardım
lamere bagladım sonra falan filan
arkadas sağolsun onun sayesinde üye oldum

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
Ben hackle alakali araştırma yapıyorum baktım bu siteye girmişim baktım soru falab soruyon cevapliyorlarda dedim ben buna üye olmam lazım falan o aralar 7 24 burdayım ama üye alimi açık değil sonra üye değilim diye bıraktım sonra bi gireyim dedim merak ettim bi baktım alimlar açık:D kaydolduğum an en heyecanlandığım anlardan :D

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
geçen seneydi sanırsam hacker nasıl olunur filan bişiler yazıyodum turkhackteam çıktı ancak alım yokmuş üzülmüştüm sonra birdaha bi girdim alımlar açıkmış üye oldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.