THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Başka sitelerde görüyordum, bir gün girdim ve üyesiz olarak burayı takibe aldım. Çok hoş işler yapılıyordu sonra kayıt oldum ve olduğum içinde mutluyum

ErlikTHT

Katılımcı Üye
15 Eki 2019
272
1
2014 de arkadaşım bana linkini atmıştı hiç unutmam o mesajı.

+Knk burda deli bilgiler var çabuk gel
-Ne bilgileri ?
+hackerlıkla ilgili (böyle yazmıştı :) )
-Tamam da banane ben hacker olmicam olimpiyat şampiyonu olacam

dedim ve sonraki antreaman kolum kırıldı 2-3 gün sonra linke girdim hesap açtım hatta hesabımın adı DİAbLoKaN DI (Dalga geçmeyin :) )

o gün bugndür burdayım haa bu arada diğer hayalim gerçekleşmedi :) şimdi antrenörlük peşinde koşuyorum

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
ωσитαѕ;8990625' Alıntı:
Başka sitelerde görüyordum, bir gün girdim ve üyesiz olarak burayı takibe aldım. Çok hoş işler yapılıyordu sonra kayıt oldum ve olduğum içinde mutluyum

Valla bi aralar technopat sitesine kayitliydim sonra tür hacklerini gördüm ve katıldım BAK GENE DUYGULANDIM /😣

resus

Üye
30 Eyl 2017
84
0
KONYA
Bir ara elim boştu Wifi kırma ile ilgili birşeyler araştırırken youtube de tht ile bağlantılı bir çok konu olduğunu bir çok aktif ve başarılı üyesi olduğunu gördüm. Siteye girip konulara baktım. Bir çok yararlı anlatım gördüm ilgimi çekti o ara üyelik kaydı açıktı hemen üye oldum konularla ilgilenmeye gördüklerimi denemeye başladım iyice sardım bu konuya. Hani gerçek hayatta ne işimize yarıycak hocam diyip geçebilenlerden değiliz bizler çok şükür :)

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
2012 tarihlerinde Metin2 nin en gözde hesabım olan ve değeri 12 bin liralık hesabım ile başladı.

Çok iyi hatırlıyorum lonca tarafından alınan yüksek levelli (99) o arkadaş bir gün mesaj atıp sesli takım kurduk herkes oraya katıldı seni de bekliyoruz diyip indirdiğim program ile başlamıştı.

Bende bu forumu buldum derken buralara kadar geldim ve iyi ki hesabım çalınmış da böyle güzel bir aile ile tanışma fırsatım olmuş

antisyst3m

Üye
1 Nis 2020
91
0
root/Desktop
Yıl 2014-15 filan o zamanlar on altı yaşındayım bir tane sitem vardı wordpress çok seviyordum o sitemi bir gün uyandım sabah saatleri girdim siteme bi baktım index basılmış ruslar tarafından bende sinirlendim hatta ağladım bile çocuğum gibi seviyordum sitemi bir kaç gün geçti Google a şunu yazmıştım rus sitesi nasıl hacklerim diye :D youtubede bir kaç örnek bulmuştum wordpress bruteforce tarzı adam video'da THT girip konudan toolları indiriyordu neyse vesselam dedim ki bi THT araştırayım kimmiş nelermiş öylesine bakmıştım bir iki sene boyu sonra 2018 tarihinde kayıt olmuştum devamını anlatmaya gerek yok.

Sprachlos

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,829
9
/etc/shadow
2015 yılları bu işlere merak sarmışım internette araştırma yapıyorum neyi araştırsam burası çıkıyor bir süre kendimce bir şeyler yaptım.
Baktım böyle olmayacak sohbet muhabbet şart sonrası burdayım ilk başlarda ne öğrendiysem bu foruma borçluyum))

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
en büyük hack guruplarını izlerken gördüm aratığımda alımlar kapalıydı her gün bakıyordum açık mı diye sonra açık olduğunu gördüm kaydoldum ve iyikide olmuşum

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
136
thtyi ilk 2016 kare kutu kanalında gördüm bundan 1.5 sene geçti akın abi gil bize geldi bilgisayara bakıyorduk bana dediki bat virüsü ile cd rom kapanmama virüsü yapıyorum evindede gösterdi bende dedim nasıl açtı turk hack team yazdı girdi baktı bişeyler e açtı bi yer orada yazdı bende ogün bugündür geziyorum geçen aylarda hesap açtım bi şeyi göremedğimden yoksa takılıyorum :D

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
Liseyi bitirdikten sonra evde mezuna kalmış boş boş otururken, bir gün arkadaşım ile çıkıp sürekli gezip tozuyordum sonra baktım telefonunda tht diye bir sayfa var bu ne dedim, knk çok hoş paylaşımlar oluyor çok kaliteli bir forum falan dedi o gün bu gündür buradayız 1,5 yıl oldu gözler yaşlı tabi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.