THT Ile Nasil Taniştiniz?

Tht Ile Nasil Taniştiniz?

• Arama Motoru Yardımcı Oldu..

Oy: 850 53.6%
  • Arkadas Tavsiyesi...

Oy: 249 15.7%
  • Baska Sitelerdeki THT reklamları...

Oy: 37 2.3%
  • Duvar Yazıları...

Oy: 22 1.4%
  • THT Adına Yapılmış Hackler...

Oy: 429 27.0%

• Kullanılan toplam oy
    1,587

ByKertenkele

Uzman üye
29 Tem 2017
1,174
8
103
Çok eski zamanlardı ...
Siteyi zararlı görüyordum bvaşlarda tabi o zaman tht adını duyrmamıştı bende arada bakıyorudum :D

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
Adını/Namını Sürekli duydugum biryerdi sürekli bakar cıkardım
üyelik alımları acıldı üye oldum cok sevinmiştim.
Bu ailenin parçası olmak ayrı bir duygu :)

zMRX

Yeni üye
17 Mar 2018
13
0
20
Kayseri
İlk önce bende site hacklicem falan dedim namım olacak falan sonra forum ararken tht ye rastladım bende girdim

SlowTrot

Üye
15 Mar 2018
103
0
İzmir
Dolaşırken denk gelmişti şansıma alımlarda açıktı :):):) kaydoldum baktım hiçbirşey yok 6-7 ay hiç girmedim sonra twitter’dan foruma üye birine mesaj attım ondan bu yana sürekli aktifim :):):)

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Uzun Zamandır Bilgisayar İle İlgileniyorum.
Çeşitli Yaşadığım Problemler Ve Merak Ettiğim Konuları Araştırdığımda TürkHackTeam Forumu Karşıma Çıkıyordu Öyle Öyle Tanıştım.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Programlamaya atılmam ile beraber Değerli bir ağabeyim kendimi daha da geliştirebilmem adına bana burayı önerdi. Girip üye olayım dedim 12 ocak 2018 akşamında foruma girdim tabii yanımda öneren ağabey de var. Üyelik alımları 12-14 ocak yazıyordu çok iyi hatırlarım. Tamam dedim yarın unutmayayım da üye olayım.. O günün sabahı da yoğun geçti :) Akşam yine yanımda çok değerli manevi ağabeyim var. Hatırlattım sonra üye oldum nickimi de o ağabey bulmuştu:) İlk ve tek kaliteli forum üyeliğim turkhackteam.org oldu. Buradan üye olmama vesile olan ağabeyime selam olsun:) Kendisine çok teşekkür ederim emeği var üzerimde..İyi ki üye olmuşum diyorum. 1 yılı bir kaç gün önce doldurdum. İnşallah THT ile beraber daha nice seneler beraber oluruz....:) :)

Son düzenleme:

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Ben hack yayınlarında gördüm ve siteye girdiğimde arkaplan, yazılar falan çok hoşuma gitti ve geldim sonunda.. :D hiç pişman olmadığım yetmiyormuş gibi bir de size çok teşekkür ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.