THT Şampiyonlar Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
[COLOR="WhiteMerhaba arkadaşlar; THT Yönetimi olarak, Şampiyonlar Ligi'ni tekrardan düzenleme kararı aldık.

Geçelim detaylara...

Yarışmalarımız altı ana başlıkta olacak. Şöyle ki:

[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/G0KlQ"] Buradaki[/URL] siteye girip verilen yarışma süresi boyunca en çok puan toplayan ilk 3 ödülleri kapacaktır.

[COLOR="Red

Son düzenleme:

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
The turkhackteam Games Hayırlı olsun herkese harika başarılı günler bizi bekliyor.

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Of be tam ben pc ye kavuşuyorum yarışma bitiyor. Yoksa azıcık tozumu attırırdım. :D Her neyse katılan arkadaşlara başarılar. :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Her kategoride kazananın nasıl seçileceği anlatılmış, Ar-Ge hariç.

Bir yazılım projesini neye göre değerlendirip kazanan birisini seçeceksiniz ?

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Her kategoride kazananın nasıl seçileceği anlatılmış, Ar-Ge hariç.

Bir yazılım projesini neye göre değerlendirip kazanan birisini seçeceksiniz ?

Haklı bir soru. Açıkçası tasarım ve arge konusunda ne yaparız bilemedik. Kısıtlamak istemiyor insan. Diğer alanlar gibi geniş katılımcısı yok bu alanların ama başarılı insanlar olduğu da gerçek.

Biz de dedik ki olabildiğince az kısıtlama koyalım. Sonra dedik ki dilediklerini yapsınlar. Yaratıcı olmak ona bağlı. Sadece hazıra konulmasın. Bize yedirilmesin Zaten tasarımcı ve argeciler inceleyecek. Açık kaynak dosyası ve tasarımcılar için düzenleme dosyası da isteyeceğiz.

Misal şu vardır dork maker yazan adam kazanmayı çok beklemesin doğrusu. Ama atıyorum sanal asistan vardır sesli. Basit bir halde bile olsa beni hep cezbeder. Argeciler ve tasarımcılar girer bakar. Bu daha yaratıcı, kaynak kodları veya katmanlar çalıntı değil der. Biz de udy olarak bakarız. Hani timde işin uzmanı dedikten sonra laf düşmez aslında ama göz gezdiririz kaçan bir şey var mı diye. Onaylar geçeriz. Mantık bu.

Öneri varsa açığız. Şu an düzenleme yapılabiliyorsa yaparız yoksa sonraki etkinlikte daha farklı bir düzenleme yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.