THT Şampiyonlar Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
Ben ctf'i 2 gün önce bitirdim. Sırf ben den önce ctf'e katıldı diye son saniye de bitirse benden üstte oluyor bu bana hiç adil bir sonuç gibi gelmiyor.

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
Ben ctf'i 2 gün önce bitirdim. Sırf ben den önce ctf'e katıldı diye son saniye de bitirse benden üstte oluyor bu bana hiç adil bir sonuç gibi gelmiyor.
Ben bitimin'de nasıl yapıldığı ile ilgili kişilere sorular sorulmalı.
Bu srada Arge yarışmasına her türlü araç yollanabiliyor değilmi Misal(Özel içinde pcle ilgili rem şişirme vb. işlevlerin olduğu c# class'ı vb.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü

Aynı puanda olanlar her zaman süre ile ayrılır. Bu her ctfde böyle. Şu şekilde çözebiliriz derseniz kabul, öyle yapalım.

Ben bitimin'de nasıl yapıldığı ile ilgili kişilere sorular sorulmalı.
Bu srada Arge yarışmasına her türlü araç yollanabiliyor değilmi Misal(Özel içinde pcle ilgili rem şişirme vb. işlevlerin olduğu c# class'ı vb.

Tamamen size kalmış.

Hacking konusuna ben de mi katıldam ne yapsam
Sen tim elemanısın, katılamazsın.

bengaripadam

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
629
1
K.Maraş
girdim ilk 2 soruyu çözdüm gayet basitti fakat çok fazla zamanım olmadığı için devam edemeyeceğim. katılacak arkadaşlara başarıalr dilerim. güzel sistem hazırlanmış.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
25
Benim tavsiyem, kazananı sadece yönetim değil, üyelerde seçebilse çok güzel olur.

Böylelikle yüzlerce kişinin fikri alınarak kazanan seçilir.

Mesela grafik konusundaki bir yarışmada anket yapılarak seçilebilir.

Ar-Ge tarafındaki yarışmada bilir kişiler programları kaynak kodları inceleyip teknik analiz sonuçlarını madde madde yazıp bunlar doğrultusunda değerlendirme yapılabilir.

Etkileşimi de arttıracağını düşünüyorum böyle bir şeyin.

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
Aynı puanda olanlar her zaman süre ile ayrılır. Bu her ctfde böyle. Şu şekilde çözebiliriz derseniz kabul, öyle yapalım.

Tamamen size kalmış.

Sen tim elemanısın, katılamazsın.

Evet ama o ctf'ler de hep başlangıç saati olur herkes aynı saatte başlar öncelik ilk bitiren de olur burada böyle bir durum yok 3 saniye önce konuyu görüp ctf'e katıldı diye öncelik ona geçiyor.Herkesin başlangıç saatleri konuyu tıklayıp ctf yarışmasını olduğunu öğrenmesine bağlı bir durum , burada ilk giren değil de en kısa süre de yapan öncelikli olmalı...Örneğin 3 gün sonra konuyu görüp ctf'e katılan biri ben 12 saatte bitirdiysem o 10 saatte bitirirse öncelik ona geçsin...

Son düzenleme:

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
CTF Kategorisine giriyorum nicki

Kullanıcı Bulunamadı.

hatası alıyorum

ve yazdığım nick Slayer49 yani kendi nickim kabul etmiyor

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad "en iyi trolleme" kategorisi atlanmış gibime geldi. Bu durumda ben katılamıyorum sanırım...

Kaynak kod sadece yönetime mi verilecek, 100% open source olmak zorunda mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.