THT Şampiyonlar Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Benim tavsiyem, kazananı sadece yönetim değil, üyelerde seçebilse çok güzel olur.

Böylelikle yüzlerce kişinin fikri alınarak kazanan seçilir.

Mesela grafik konusundaki bir yarışmada anket yapılarak seçilebilir.

Ar-Ge tarafındaki yarışmada bilir kişiler programları kaynak kodları inceleyip teknik analiz sonuçlarını madde madde yazıp bunlar doğrultusunda değerlendirme yapılabilir.

Etkileşimi de arttıracağını düşünüyorum böyle bir şeyin.

O durumda seçim evresi de uzayacak. Bir de çevresi çok olanın kazanma ihtimali yüksek ne yazık ki. Ama şöyle yapabiliriz, üyelerin kararı ile grafiker veya alanında kim varsa onun oylamasını birleştiririz.Sonuçta bir puan çıkar onu baz alırız. Ama kötü yanı bu yarışma için geç. Başka sefere aklımızda olsun.

Evet ama o ctf'ler de hep başlangıç saati olur herkes aynı saatte başlar öncelik ilk bitiren de olur burada böyle bir durum yok 3 saniye önce konuyu görüp ctf'e katıldı diye öncelik ona geçiyor.Herkesin başlangıç saatleri konuyu tıklayıp ctf yarışmasını olduğunu öğrenmesine bağlı bir durum , burada ilk giren değil de en kısa süre de yapan öncelikli olmalı...Örneğin 3 gün sonra konuyu görüp ctf'e katılan biri ben 12 saatte bitirdiysem o 10 saatte bitirirse öncelik ona geçsin...

Kısmen haklı buldum. Evet önceden duyurup 3 gün sonra başlatabiliriz.Ama şu anki yarışma için bu çözüm mümkün değil. Çok geç maalesef.

2 Makale ile katılma şansımız varmı ? yoksa sadece 1 tane mi gönderebiliyoruz ?

Evet istediğiniz kadar gönderin.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Benim başka bir sorum olacak bu THT CTF'ye hoşgeldiniz sayfasındaki görevleri yapmak istiyorum ama tht nickimi yazıyorum kayıtlı kullanıcı bulunamadı diyor nasıl açabilirim

ctf nedir ? sitede girmeye çalısınca kullanıcı bulunamadı diyor

CTF nedir diyorsanız zaten yarışmaya girmek yerine araştırın, öğrenin. Ondan sonra bir sonraki yarışmamıza katılın. Bu daha sağlıklı olur.

ctf de birşey yapılmıyor giremiyorum

CTF Kategorisine giriyorum nicki

Kullanıcı Bulunamadı.

hatası alıyorum

ve yazdığım nick Slayer49 yani kendi nickim kabul etmiyor

Kullanıcı isminiz tht deki ile aynı olsun ufak ekleme çıkarma yapmayın. Hala hata alan olursa öm atsın bir bakalım.

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
ilk önce DeneyimsizDenek hocanın adı ile girdim olmadı sonra ReLaD hocanın adı ile girdim girdi.

DeneyimsizDenek hocanın haberi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.