THT Şampiyonlar Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Güzel bir etkinlik hem üyelere uğraşılacak bir konu olur, hem forumu biraz daha canlandırır, katılım sağlayın arkadaşlar, başarılar dilerim herkese

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
arkadaşlar bişey sorucam. şimdi 1 seviye de şifreyi buldum zaten aptal testi, ama şifre yerine yazınca kabul etmiyor. Bir kaç tanesini çözdüm. şu birinci soru için kafam patladı. Hatamı yapıyorum? yoksa yanlış şifreyimi buldum?

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Dergi Kulübü

Güzel bir etkinlik, ödüller gayet güzel, genel kategoride makalenizi bekliyoruz.
Dergi Kulübümüzde olan Yazar arkadaşlarımızda bu etkinliğe katılabilirler.

Ayrıca THT Şampiyonlar Ligi'nde seçilen makalenin sahibi Dergi Kulübümüzde geçerli olmak üzere aşağıda bulunan puanları kazanacaklar.

1. Kişiye 400+ PUAN
2.
Kişiye 300+ PUAN
3.
Kişiye 200+ PUAN

Kazanan kişiler Dergi Kulübümüzde değiller ise; kulübe katıldıkları an puan vereceğim.

Etkinliğe katılan herkese başarılar dilerim. :)

1gQ5DA.png

http://www.turkhackteam.org/kulupler/1553113-dergi-kulubu.html'ne davetlisiniz.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
arkadaşlar bişey sorucam. şimdi 1 seviye de şifreyi buldum zaten aptal testi, ama şifre yerine yazınca kabul etmiyor. Bir kaç tanesini çözdüm. şu birinci soru için kafam patladı. Hatamı yapıyorum? yoksa yanlış şifreyimi buldum?

Demek o şifre o hali ile şifre değil. Bu şekilde sormanız cevap vereni de sizi de diskalifiye eder. Cevap oldukça basit :)

Arge için herhangi bir kısıtlama var mı ?

Kurallar da yazdığı kadar. Getirip hazır kodları önümüze koymayın. Yaratıcılık size kalmış. Temiz iş çıkartmak, güzel arayüz kullanmak, işlevsel olması, kullanışlı olması artıdır.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
aman hocam tamam :) zaten şifreyi istemedim. nerde hatam var diye sordum. kusuruma bakmayın hocam gece gece kafam bulanık. benim zaten öyle bi niyetim yoktu :RpS_mellow:

Yok ne kusuru :) Benim çok alanım değil yeni yeni ctflere sardım. Saç baş yoldurtan testler oluyor biliyorum, anlıyorum durumu :) Sadece önden uyarayım, emekler yanmasın dedim. Kimsenin böyle elenmesini istemem.

kondanta

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
910
0
CNCF
Son bir soru daha sorayım. Ar-ge için. Iş bittikten sonra yeni bir konu açıp programı mı tanıtacağız, yoksa github/sourceforge vs linki bıraksak yeterli midir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.