THT Şampiyonlar Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrx z

Üye
19 Ağu 2017
59
0
cft

[COLOR="WhiteMerhaba arkadaşlar; THT Yönetimi olarak, Şampiyonlar Ligi'ni tekrardan düzenleme kararı aldık.

Geçelim detaylara...

Yarışmalarımız altı ana başlıkta olacak. Şöyle ki:

[SIZE="3 [URL="https://tik.lat/TWh4R"] Buradaki[/URL] siteye girip verilen yarışma süresi boyunca en çok puan toplayan ilk 3 ödülleri kapacaktır.

[COLOR="Red

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
katılmak yasak olmasa katılırdım.. :)
katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum..
çok iyi yarışma..

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Arkadaşlar Katılıyorum diye mail atmanıza gerek yok. Hangi kategoride katılıyorsanız çalışmayı yapıp öyle mail atınız. Mail başlığında Nickiniz ve Katıldığınız kategoriyi yazmayı unutmayın.

Örneğin;
- Hack kategorisinde konu linkleri.
- Grafik kategorisinde çalışma linkleri.
- Ar-Ge kategorisinde konunun linki.
- Yazar kategorisinde makale linkleri.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Arkadaşlar Katılıyorum diye mail atmanıza gerek yok. Hangi kategoride katılıyorsanız çalışmayı yapıp öyle mail atınız. Mail başlığında Nickiniz ve Katıldığınız kategoriyi yazmayı unutmayın.

Örneğin;
- Hack kategorisinde konu linkleri.
- Grafik kategorisinde çalışma linkleri.
- Ar-Ge kategorisinde konunun linki.
- Yazar kategorisinde makale linkleri.

Peki burada, forum içinde açtığımız konuların mı linklerini atacağız yoksa direkt çalışmayı mı?

Yahut şöyle sorayım, mesela ben makaleden katılacağım. Forumda açmış olduğum bi makale konusunun linkini atsam olur mu? Yoksa harici bir makale mi hazırlamam gerek? Veyahut gt için, daha evvel yaptığım ve forumda paylaştığım bir çalışmanın linkini atsam olur mu? Yoksa yeni bir çalışma mı yapmam gerek?

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Peki burada, forum içinde açtığımız konuların mı linklerini atacağız yoksa direkt çalışmayı mı?

Yahut şöyle sorayım, mesela ben makaleden katılacağım. Forumda açmış olduğum bi makale konusunun linkini atsam olur mu? Yoksa harici bir makale mi hazırlamam gerek? Veyahut gt için, daha evvel yaptığım ve forumda paylaştığım bir çalışmanın linkini atsam olur mu? Yoksa yeni bir çalışma mı yapmam gerek?

Açtığın konunun linkini atsan da olur ek'e makale şeklinde eklesende olur. Ama açtığın konu yarışma tarihinden sonra olması gerekiyor tarihinin. Eski konular maalesef geçerli sayılmıyor.

bastama

Üye
1 Eyl 2009
208
4
Güzel bir Yarışma sorular harika hazırlayanların ellerine sağlık fakat Bölüm7'de databaseden verileri çektim hangi flag'ı yazacağız ?
BÖLÜM 7

Mysql giriş sistemi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.