THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

THEPUNİSHERQ*

Yeni üye
14 Nis 2012
37
0
Aile olmak, birşeyler başardığın zaman paylaşacak dostlarının olması , yardımlaşmaların bitmediğini ve daha bir çok şey. Herkese herşey için teşekkür ederim . İyi ki varsın THT <3 ♥

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
Aslında teoride birçok şey kattı,fakat yardım merkezine açılan birçok konunun cevap almadığını görünce insanların bilgiyi paylaşmak konusundaki bencillik lerini gördüm.Bunun yanında iyi olarak Yeni programlar ve method öğrendim.İnsanlarin hayatlarını röportaj larini okudum.Site hackleme ve grafik konusunda kendimi geliştirdim.Ucretli uygulamalari ücretsiz kullandım. Olumsuzluklar ile beraber Olumlu taraflarıda var.
Aile olma konusunda katılmıyorum bugün arkadaş listenizdeki birçok insan bugün var yarın yok gerçek hayatta arkadaşımız olmaması bizi burda arkadaş yapmaya çalışmamıza yönlendiriyor.Yaptiginiz bir hatadan Ban alicaksiniz ve bir daha konuşmayacaksınız

Son düzenleme:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Neredeyse bütün hack ve web hayatını buradan öğrendim. tabi sadece forum değil, bir o kadar da forum üyeleri ve üstlerimden çok şey öğrendim. Artık WebHacking hakkında birçok bilgiye sahip olduğum gibi hala da Linux Eğitimi alıyorum :D Cidden eğer forumda aktif ve meraklı olursanız, forumun katacağı çok şey var. Ben dilimizi güzel kullanmayı da burada öğrendim yalan olmasın :trl

quana11

Yeni üye
27 Haz 2013
37
2
Kalu Bela
Araştırmacı olarak her şeye ulaşma imkanını öğretti . Türkiye'mizin ve bizlerin bu alanlarda ne kadar güçlü olduğunu hatırlatıyor site her aklıma geldikçe :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
yaptıklarımı paylaşacağım bir alan verdi, yaptığım tasarımları veya işleri başka sitelerde açmış olsaydım ukala ve hakaret içerikli mesajlar alabilirdim lakin burada başarılarının devamını dilerim sözünü duydum gördüm

gerçek dostluklar gördüm
arayıp telefonda dertleştiklerimi bilirim

yardımcı olmayı gördüm, millete gidip bana yardım et demeyi kullanmadım, eğer bulamadıysam bana yol gösterecek olan var mı diye bakındım

pes etmemeyi, istersem başarı üstüne başarı ekleyebileceğimi gördüm

ben kendime daha nicesi kattım THT sadece destek oldu

'sadece' deyip küçültmüyorum bu devirde "destek" olmadan adım atılmaz

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Acı ve özlem... burdaki iyi ve güzel insanların ölmesi sonsuza dek offline olması bidaha hiç harakete geçmeyecek olması... tht bana acı nedir onu anlattı

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Bazı insanların seni sen olduğun için sevdiği bazılarınında senin yapabildiklerin veya elinde bulunanlar için sevdiğini öğrendim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.