THT Size Ne Kattı? Herkes Yazsın

Konu Sabite Alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    84

ZenciHalid

Katılımcı Üye
17 May 2018
324
0
Bİ Yerden
yeni katıldım fakat burdaki ortam güzel görünüyor iyi aile ortamı oldugu için bir arkadaş tavsiyesi ile geldim iyiki tavsiye etmiş bakalım daha neler göreceğiz :) iyi forumlar THT Ailesi

Yeni üye
13 Ocak 2018
3
0
Grikamo
Hocam şimdi öyle bir soru sordunuz ki ne diyeceğimi bilemiyorum.

Belki Şimdi bazılarınız şöyle diyordur;Senin daha üyeliğin yeni ne bilirsin ki.Diyebilirsiz Ama Gerçekten yemin ediyorum herşeyden daha önce TurkHackTeamda SABIRLI olmayı öğrendim.Çünkü üyeliğimi yeni yaptığımda hemen 2-3 haftada Hacker olucam diyordum ;) .Ama öyle değilmiş hedefimden hala taviz vermek istemiyorum çünkü bunu bir gün başaracağımdan ve bundan çok eminim.Hedefimin ilk ve son adımlarımı TurkHackTeam da atmak istiyorum ve TurkHackTeam da üst rütbelere yükselmek istiyorum.

Sabır

Çalışmak

Saygı

Azim

Öğrenme Hissiyatı

...

13 Ocak 2018
153
0
Hackten ziyade aile ortam şefkat kattı yani Buyuk iş adamlar işinde gucunde 30-40 yaşında hack işleri ile ugrasan adam gordum yani Herkes benim gozumde degerli yani

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
9
19
Evden
Kodlama merakı uyandırdı. Gelecekte hangi mesleği seçiceğimi bilmiyordum. Bu forum sayesinde artık biliyorum.

Mischollen

Üye
16 Eyl 2018
244
0
Antalya
Herkesin birbirine yaklaşım açısı ve yardımlaşma. Bana güzel bir aile verdi ilgi alanıma biraz daha ilgi duymaya başladım. THT candır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.