Yazı Tabanlı Hacker Oyunu

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Sıfırlanmaması iyi olur.
Kahta02 sana söyledim KLAN'ıma gel eğer WAR'dan kurtulmak istiyorsan kendisi bana artık saldırı bile yapamaz.
Obsesif olarak kafayı bana takmış durumda.

:) Klan ile savaşmayı sevmediğim için bireysel takılmak istiyorum. War ile bi sıkıntım yok zamanım olsa onu siler süpürürüm şuan, kimbilir belki seni de :)
Şaka bi yana fazla online olamadığım için ve oyundaki eksikliklerin giderilmesini beklediğim için şuan sadece oyalanıyorum.

Yenilenmesi üzerine mesajlar aldım. Şöyle söyliyim oyunu biraz daha zorlaştırmayı düşünüyorum. şuan exp ve oyundaki mekanlara saldırarak oyuncular direk 60 seviyeye gelip milyonlarca güçlere kadar yükseliyorlar. Oyundaki açık ile bir kaç kişi çok fazla para topladı war bunları tahminen onların elinden almayı başardı seninde dediğin gibi. normalde bu 100 milyar para vermesi onda daha çok para olduğu anlamına gelir. ve onun belli kişilere yüksek miktarda para gönderip hızlı gelişmesini sağlaması top 10 da belli kişilerin olmasını ve diğerlerinin onlara yetişememesini sağlar. O yüzden aktif bir kaç üyeye (senin gibi) ekstra elmas vererek tekrar başlatayım diyorum. bir kaç istek daha var sıfırlanması için. ama kurunun yanında yaşta yanmaması için normalde 100 elmasla başlanıyor oyuna ama sizi 200 elmas ile başlatacağım. böylelikle hem eskiden vermiş olduğunuz emekler karşılığında daha hızlı gelişeceksiniz hemde herkes için (şuanlık) hilesiz ve çok basit olmayan biraz emek harcanması gereken yeni bir oyun düzeniyle sürekli updateler gelerek güzel bir oyun zevki yaşayacaksınız. Tabi yine fikir alıyorum sizden emek veriyorsunuz sonuçta

İllaki oyun sıfırlanması isteniyorsa karşı çıkmayız ama en azından sıfırlamak yerine belirli oranda kısmalar olabilir. Yani şu an benim hediye elmaslarım ve savaşlar sonucu elde ettiğim param var. Ben hile ile değil açığı kapatman için yardımcı olup sonrasında en fazla war oyuncusun olmak üzere parası bol olanlara saldırarak kazandım o parayı. O yüzden sıfırlanmasını istemiyorum. Bir sürü güç + savunma aldım boşa mı gitsin ;)

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0

İllaki oyun sıfırlanması isteniyorsa karşı çıkmayız ama en azından sıfırlamak yerine belirli oranda kısmalar olabilir. Yani şu an benim hediye elmaslarım ve savaşlar sonucu elde ettiğim param var. Ben hile ile değil açığı kapatman için yardımcı olup sonrasında en fazla war oyuncusun olmak üzere parası bol olanlara saldırarak kazandım o parayı. O yüzden sıfırlanmasını istemiyorum. Bir sürü güç + savunma aldım boşa mı gitsin ;)

Ha o şöyle olur. mesela oyun sıfırlandı herkes 100 elmasla başladı eski üyeler +100 daha alır 200 elmas bir de sen açığı bulduğun için ekstra olarak aldığın elması tekrar alacaksın yaklaşık 500 elmasla başlamış olacaksın eğer sıfırlanırsa. ve sıfırlandığında bu kadar hızlı kasılma olmayacak adam 10 dakikada 60 level e geliyor şuan. Ayrıca 5 katından büyüklere saldırmama olayını hani direk ezilmemek için yaptım ama istiyorsanız 5 katından az olanada saldırmama olayı yapabilirim. Ve istiyorsanız ilerde sistemi yok etme olayıda koyabilirim. Örneğin adamın savunması 0 altına indi sistem çöktü mesajı alır oyunu oynayamaz 10 elmas karşılığı geri sistemi yenilenir eski haline. böylece sevmediğiniz oyuncuları oyundan uzak tutmaya çalışabilirsiniz :D zaten 500 elmas 3 tl olduğu için geri gelip hızlıca gelişebilir

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Kardeş biraz daha geliştirelim mi ?
Mesela kendimizden çok güçlü olana saldıramayalım ve çok güçsüz olana da saldıramayalım. Mesela benim gücüm çok az ve ben gelişmek istiyorum ama bu sırada çok güçlü olanlar fırsat bile vermiyor, bu da oyundan soğutuyor. Belirli seviyeler ayarlansa ve güç+para+savunma toplamına göre sınıflandırılsa ve herkes de sadece kendi sınıfındakilerle savaşabilse iyi olur mesela. Ama her sınıf en az 100 kişinin olduğu şekilde olsun. Ve daima havuza para akmalı, çünkü ben herkese saldırıp paraları aldım, şimdi saldırsam bile bi faydası yok öylece durup bekleyecem yani. Bi yerlerden para akmalı ve saldıracağımız kişinin parası hakkında fikir sahibi de olmalıyız. Yoksa boşuna saldırmış olacağız ve zararlı çıkacağız.

Bir de şöyle bir önerim var, bankaya saldırma da olsun. Hani herkes parasını bankaya atıyor ya, mesela A B C gibi üç banka olsun, güvenlik derecesine göre ve ben istediğime yatırayım paramı. Ama üyeler de bankaya saldırabilsin, ve o bankadaki paraları alabilsin. Böylece zayıf ama zengin üyelerin parasını da kazanmış oluruz. :)

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Mesela kendimizden çok güçlü olana saldıramayalım ve çok güçsüz olana da saldıramayalım. Mesela benim gücüm çok az ve ben gelişmek istiyorum ama bu sırada çok güçlü olanlar fırsat bile vermiyor, bu da oyundan soğutuyor. Belirli seviyeler ayarlansa ve güç+para+savunma toplamına göre sınıflandırılsa ve herkes de sadece kendi sınıfındakilerle savaşabilse iyi olur mesela. Ama her sınıf en az 100 kişinin olduğu şekilde olsun. Ve daima havuza para akmalı, çünkü ben herkese saldırıp paraları aldım, şimdi saldırsam bile bi faydası yok öylece durup bekleyecem yani. Bi yerlerden para akmalı ve saldıracağımız kişinin parası hakkında fikir sahibi de olmalıyız. Yoksa boşuna saldırmış olacağız ve zararlı çıkacağız.

Bir de şöyle bir önerim var, bankaya saldırma da olsun. Hani herkes parasını bankaya atıyor ya, mesela A B C gibi üç banka olsun, güvenlik derecesine göre ve ben istediğime yatırayım paramı. Ama üyeler de bankaya saldırabilsin, ve o bankadaki paraları alabilsin. Böylece zayıf ama zengin üyelerin parasını da kazanmış oluruz. :)

bahsettiğin güçlü olan ben oluyorum heralde :D :RpS_cool::RpS_cool::yo:RpS_thumbup::twist

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
bahsettiğin güçlü olan ben oluyorum heralde :D :RpS_cool::RpS_cool::yo:RpS_thumbup::twist

İfadeni aldım :) :) :) Ben de diyordum bu top100 de olmayan zenginlerin nicki ne acaba :) :) :)
Artı güçlü olan değil zayıf ama zegin olanlar kategorisindesin bana göre :) O kadar paran var ama güç almamışsın, bende cezayı keserim kusura bakma :)

Son düzenleme:

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0

Dediğin 5 kattan daha fazla gücü olanlara saldırmama şuan var. güçsüz olanlarada yaparsam oyunda zamanında açık olduğu için hemen gelişenler bu sefer kimseye saldıramayacak doğru düzgün. o yüzden onu yapmam 2 dakika mı almaz ama çok güçlüler bu sefer çoğu kişiye saldıramayacağı için sıkıntı olur. ha dediğin olay oyun tamamen dengelenir sıfırlanır sonra aktif olur o zaman sıkıntı çıkmaz ama şuan seninde dediğin gibi zengin o yüzden sıkıntılar çıkar. bankaya saldırma olayı olabilir dediğin gibi ama o zaman bankanın pek bir anlamı kalmaz onun yerine savunma almak daha mantıklı olur nasıl olsa banka hackleniyor kendime savunma alayım daha iyi gibisine düşünürler. Birde oyunda herkesin parası artsın demişsin. vip olanlarda artış var 1 milyonluk. şuan bu rakam düşük ama oyun sıfırlanırsa bu rakam baya iyi olacak. çünkü güçler milyonlarda değil ufak sayılardan başlanacak bu bakımdan oyun biraz daha çekişmeli olacak. ayrıca herkesin parasının artması şöyle olabilir bankada faiz sistemi olabilir bankadaki paralar faizle artar. ha birde şöyle olabilir bankadaki paralar 5 gün arayla normal paraya dönüşür otomatik bankadan çekilmiş olur. böylece haftalarca tüm para bankalarda saklanmaz saklamak için oyuna girip tekrar yatırmak gerekir gibi şeyler yapabilirim.

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
Oyuna Bi Kısım Eklersenız Güzel Olur Kendi Firewallımı , satın aldıgım antivirüsümü filan karıştırıyorum , teşekkürler

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
Oyuna Bi Kısım Eklersenız Güzel Olur Kendi Firewallımı , satın aldıgım antivirüsümü filan karıştırıyorum , teşekkürler

dediğinizi tam anlamadım. oyun içinde satın aldığınız antivirüslerden mi bahsediyorsunuz? istediğiniz antivirüsten istediğiniz kadar alabilirsiniz. 1 kerelik satın alma sınırı yok

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit

İfadeni aldım :) :) :) Ben de diyordum bu top100 de olmayan zenginlerin nicki ne acaba :) :) :)
Artı güçlü olan değil zayıf ama zegin olanlar kategorisindesin bana göre :) O kadar paran var ama güç almamışsın, bende cezayı keserim kusura bakma :)

dün 20M savunmayla güç vardı bugün baktım 1000 e düşmüş 51 kişi saldırmış şimdi bende onların ifadesini alıyorum :D :trl:trl

dediğinizi tam anlamadım. oyun içinde satın aldığınız antivirüslerden mi bahsediyorsunuz? istediğiniz antivirüsten istediğiniz kadar alabilirsiniz. 1 kerelik satın alma sınırı yok

bu arada rütbe neye göre atlanıyo

Son düzenleme:

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Kardeş top100 kısmında listede sıralama için kriter eşitlermisin. Yani şu an nam a göre sıralanmış ama ben bşrlı hacke göre yada bşrsz hacke göre yada levele göre sıralamak istiyorum ona göre saldırı yapacam. Öyle bir sıralama olayı olsa iyi olur bence, sizce ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.