Msn Hack Var mı,Yok mu..? Buyrun İçeri Oylayalım..!!

Msn Hack Var mıdır,Yok mudur..??

• Evet vardır..bir sürü hack ledim ztn...

Oy: 289 51.7%
  • Hayır yoktur..bunlar hurafe,boş işler..

Oy: 270 48.3%

• Kullanılan toplam oy
    559

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/
Msn hack program diye bir sey yoktur ;) yalniz hack kafada baslar ve biter ;) ben almanyda yasiyorum ve bir almannin msni ni kirmak istedim cünkü bana oyon yaptigi icin ve tek google yi kulandim ve sifreyi degil ama gizli soruyu kirdim gerisi zaten basit ;) cocuk gizli sorusunu bein okulun ismi ne diye sor mus, oturdugu caddeyi biliyordum ve o sehrin okul listesini googleden aradim ve bir liste cikti karsima ve en üssteki okul isimi tuttu ;) ve sifreyi degistirerek accountu aldim ama sonra geri verdim..yani hack önce kafada baslar :) saygilar

girilmezx

Yeni üye
14 Eyl 2008
26
0
bende yok diye oy verdim ama canlı şahit oldum biri bizim patronun msn çaldı kontör istedi vermedi bayan muhabbeti vardı resim dosyası diye bir dosya yollamış ve hacledi nereden biliyorum mesenger kaydettiği yazıları okudum ve yan masada oturuyo olup şahit oldum

girilmezx

Yeni üye
14 Eyl 2008
26
0
birkaç tane bende kırdım ama gizli soru tahmini ile bu da başıma iş açıyordu tesadüf çalına msn nin şifresini kırmışım ve daha önceki şirketin birkaç dosyasını araklamış arabadan filan

since_19o7

Katılımcı Üye
28 Tem 2009
282
0
кα∂ıкöу
Msn hack programı diye bir program kesinlikle mevcut değil sadece msn hacklemenin yöntemleri var bunu 500 sefer tekrarlıyoruz ama hala soranlar var çok entresan gerçekten..

esereser1982

Yeni üye
4 Eyl 2009
6
0
bu ısı yaparım dıyen varsa bana bı ozel msj yollasın 50 lıra verecem..
msnmı caldılar lutfen yardım

20 Haz 2008
112
0
dunyada herseyın hacki vardır...sız msn hack varmı dıye soruyorsunuz.benım arkadasım en samımı arkadasım iş bankasının şifrelerin kırdı 6 ay cezaevınde yattı daha sonra iş bankası sıkayetını aldı işe baslattılar..kısacası şu hack dıye bısı olmasaydı iş bankasının 250 tane şifrsini aynı anda tutturup butun hesaplara ulasamzdı.sız daha hack varmı yokmu dıye konusuyorsunuz..arkadasım banakaya hıc bır vıruste tmadı fakede atmadı e nasıl oldu....kafası calısana hack vardırr...msn hack bızım ıcın eglence yaa...neyse sız yok bılın ve devam edın.bılende konusuyor bılmıyende..elınıızı akrebın yuvasına sokmadan akrebı kotulemeyın belkı sokmaz!!!

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
dunyada herseyın hacki vardır...sız msn hack varmı dıye soruyorsunuz.benım arkadasım en samımı arkadasım iş bankasının şifrelerin kırdı 6 ay cezaevınde yattı daha sonra iş bankası sıkayetını aldı işe baslattılar..kısacası şu hack dıye bısı olmasaydı iş bankasının 250 tane şifrsini aynı anda tutturup butun hesaplara ulasamzdı.sız daha hack varmı yokmu dıye konusuyorsunuz..arkadasım banakaya hıc bır vıruste tmadı fakede atmadı e nasıl oldu....kafası calısana hack vardırr...msn hack bızım ıcın eglence yaa...neyse sız yok bılın ve devam edın.bılende konusuyor bılmıyende..elınıızı akrebın yuvasına sokmadan akrebı kotulemeyın belkı sokmaz!!!

degerli yorumun için teşekkürler arkadaşım.. :)

evet yorumlara devam..!! :)

The_Qsm4nlı

Katılımcı Üye
20 Mar 2009
563
0
msn hack yoktur sadece msn hacklemek vardır program filan bence abartıı kendin oyuna getirsen örenirsin oda hack diyil aldatmacadır..!!

cemela

Yeni üye
17 Eyl 2009
2
0
yaw bize tartışma lazım değil kardesim hacker değilmisin sen burayı açtın çözümü sunacaksın bosunamı üye oluyoruz konusmak için değil sizin yardımınızla birşeyler yapmak istiyoruz ama siz tartısma ortamı yaratıyorsunuz ne gerek var hackersen soyle msn kırma varmı yokmu varsa al koy buraya indirelim yoksa yok de yaw wallahi sıkıldım artık bunalıma girdim artık ha lütfen yani

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.